با حضور تولیت آستان قدس رضوی هم‌زمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، فاز اول طرح توسعه اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) افتتاح شد. " />فاز اول طرح توسعه اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) افتتاح شد | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61554
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

فاز اول طرح توسعه اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) افتتاح شد

فاز اول طرح توسعه اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) افتتاح شد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی آستان قدس رضوی، مراسم افتتاح فاز اول طرح توسعه اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع)، امروز با حضور تولیت آستان قدس رضوی، شهردار مشهد و فرمانده سپاه امام رضا(ع) برگزار شد و با افتتاح این فاز از اردوگاه، ۲ سالن ۲۰۰ تختخوابی به همراه فضای سلفسرویس و حسینه، تکمیل و به بهرهبرداری رسید.

خبر جدید  دشمن به دنبال قرار گرفتن آشوب‌ها در متن و دوری مردم از ولایت است

با افتتاح فاز نخست از طرح توسعه اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) که شامل راهاندازی ۴ ساختمان ۸۰۰ مترمربعی می‎شود، امکان اسکان و پذیرایی ۴۰۰ نفر بهصورت شبانه‏روزی در این اردوگاه فراهم شد.

اردوگاه فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) یا همان «باغ بیلدر» با۱۸۰ هکتار مساحت در منطقه ییلاقی طرقبه مشهد واقعشده است که سال‎ها از آن استفاده محدود میشد، اما با دستور حجتالاسلاموالمسلمین سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی این باغ به اردوگاهی فرهنگی ـ تربیتی برای جوانان اختصاص یافت و از اسفندماه سال ۹۵ پذیرای بیش از ۵۰ هزار جوان و نوجوان از سراسر کشور شده است.

خبر جدید  اولویت آستان قدس امدادرسانی به سیل‌زدگان است

گفتنی است، با بهرهبرداری از این مجموعه، مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی، به همراه فضای اردوگاهی مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) و دیگر فضاهای اختصاص یافته، ظرفیت پذیرش روزانه بالغ بر ۱۰۰۰ نفر را به صورت شبانهروزی خواهد داشت.

انتهای پیام/۴۱۰۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  صهیونیست‌ها رؤیای خبیثانه نیل تا فرات را با خود به گور می‌برند


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *