اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

فاطمی‌امین: ظرفیت‌های خبری و فرهنگی آستان قدس در راستای رسالت تمدن‌سازی است‌

فاطمی‌امین: ظرفیت‌های خبری و فرهنگی آستان قدس در راستای رسالت تمدن‌سازی است‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدسو به نقل ازآستان نیوز، سیدرضا فاطمیامین قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید موسسه فرهنگی قدس اظهار داشت:آستان قدس رضوی به دلیل انتساب به وجود مبارک حضرت رضا(ع) همواره مورد توجه مردم عاشق و دلداده اهل بیت(ع) و مخاطبان نکته سنج و دقیق بوده و است.

وی با اشاره به رسالت خطیر روزنامه قدس در امر اطلاع رسانی تصریح کرد: این روزنامه با توجه به جایگاه ویژه آستان قدس رضوی ماموریتها و رویکردهای مهمی را پیش روی خود داشته و خواهد داشت.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی اظهار کرد: مقام معظم رهبری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی چشماندازی مهم، راهبردی و عملیاتی را برای کشور ترسیم فرمودند که براساس آن، تحقق تمدن نوین اسلامی با تلاش و مجاهدت نهادها، ارگانها و عموم مردم به ویژه جوانان امری امکانپذیر خواهد بود.

خبر جدید  رقابت‌های بین‌المللی کشتی پهلوانی جام توس در مشهد برگزار می‌شود

فاطمی امین افزود: آستان قدس رضوی از جمله نهادهای مهم و تاثیرگذار کشور است که اعتبار و امکانات لازم برای پیشبرد این اهداف کلان و متعالی را در اختیار دارد، بنابراین موسسه فرهنگی قدس به عنوان ارگان اطلاعرسانی مجموعه وظیفهای بسیار سنگین و حیاتی بر دوش دارد.

وی در پایان گفت: از ظرفیتهای فرهنگی و خبری آستان قدس رضوی در حوزه های رسانههای مکتوب و مجازی باید بهره کافی را ببریم و رویکرد تمدنسازی را با جدیت و پشتکار دنبال کنیم.

در این جلسه همچنین سید نظام الدین موسوی معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی و رئیس هیئت مدیره موسسه قدس، ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته در موسسه فرهنگی قدس گفت: سال گذشته با تدبیر تولیتآستان قدس رضوی، تجمیع و همافزایی فعالیتهای رسانهای این مجموعه فرهنگی از جمله موسسه فرهنگی قدس در قالب معاونت ارتباطات و رسانه در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه طی یک سال گذسته تلاشهای خوبی هم برای رفع مشکلات ساختاری و هم تحولات محتوایی در این موسسه رقم خورد.

خبر جدید  تولیت آستان قدس رضوی با خانواده شهدای هفتم تیر در مشهد دیدار کرد

وی گفت: در زمینه ورود به عرصههای جدید اطلاع رسانی و تهیه و تولید محتوای مناسب و در خور شان روزنامه آستان قدس رضوی با استفاده از طرفیت جوانان و نخبگان انقلابی مشهد اقدامات خوبی صورت گرفتهکه انشاءالله در مدیریت جدید موسسه نیز ادامه خواهد یافت.

رضا خوراکیان مدیرعامل جدید موسسه فرهنگی قدس نیز در این جلسه ضمن تقدیر از حسن اعتماد تولیتو معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی اظهار کرد: رساندن پیام انقلاب اسلامی ایران به گوش جهانیان و مبارزه با استکبار و استثمار جهانی مهمترین وظیفه رسانههای انقلابی است.

خبر جدید  مشهد|مهاجرت هنرمندان به تهران اثر خوبی بر وضعیت فرهنگی شهرستان‌ها ندارد

وی افزود: امیدواریم با همکاری و همدلی همه نیروها و مجموعههای آستان قدس رضوی بتوانیم گامهای موثری در امر حساس اطلاع رسانی برداریم.

در این جلسه همچنین از تلاشهای سیدحمیدرضا طباطبایی که طی یک سال اخیر به عنوان جانشین اجرایی روزنامه قدس فعالیت داشت تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *