اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

فراخوان استاندار خراسان رضوی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

فراخوان استاندار خراسان رضوی برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

علیرضا رزم حسینی در این پیام راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را جلوه وحدت و اقتدار ملت ایران زیر پرچم ایمان و اسلام توصیف کرد و از همه اقشار جامعه برای مشارکت هرچه با شکوهتر در این آیین دینی و ملی دعوت کرد.
در ادامه پیام آمده: مردم فهمیم و همیشه در صحنه ایران در طول چهار دهه حیات پربرکت انقلاب اسلامی با درک عمیق و درست مقتضیات زمان و نیاز کنونی جامعه به اتحاد و همدلی تحت لوای ولی امر زمان حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العلی همواره ثابت کرده اند که راه امام و شهیدان را ادامه خواهند داد. بدون تردید دهه مبارک فجر و راهپیمایی عظیم و دشمن شکن ۲۲ بهمن هر ساله مطلع فروزان و جلوه وحدت و اقتدار ملت ایران زیر پرچم ایمان و اسلام بوده که این مصداق مبارک و عینی آن در کلام بنیانگذار جمهوری اسلامی که فرمودند: برادران من، با اتکا به ایمان و اسلام بود که ما پیروز شدیم، به روشنی واضح و آشکار است.
استاندار خراسان رضوی به نمایندگی از دولت تدبیر و امید با گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن و پاسداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر و نکوداشت عزم و اراده ملت همیشه در صحنه ایران به ویژه مردم خراسان رضوی از تمام آحاد جامعه و اقشار مختلف مردم خواست با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن طلیعه چهلمین بهار آزادی، برگ زرین دیگری بر دفتر پرافتخار انقلاب اسلامی بیفزایند.
راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد فردا دوشنبه ساعت ۹ صبح از میدان ۱۵ خرداد به سمت حرم مطهر رضوی آغازمی شود.
۸۰۰۵/۱۸۵۸

خبر جدید  1300میلیارد ریال صرف ساخت استادیوم فوتبال در خراسان رضوی شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *