اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

فراهم شدن راه اندازی موسسه فضای مجازی در مجموعه آستان قدس

فراهم شدن راه اندازی موسسه فضای مجازی در مجموعه آستان قدس

معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی خبرداد:

معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی بیان داشت: زمینه راه اندازی مؤسسه فضای مجازی که شامل رسانه‌های نوین و شبکه‌های مجازی است در مجموعه آستان قدس رضوی فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی به‌نقل از آستان‌نیوز، مراسم معارفه مهدی رضوی‌کیا مدیر روابط عمومی و مهدی خیرجو مدیر رسانه‌های نوین و شبکه‌های اجتماعی آستان قدس رضوی با حضور سیدنظام الدین موسوی معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در محل مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های آستان قدس رضوی برگزار شد.

خبر جدید  روستای اکبریه در گیر و دار پاسکاری مسؤولان/ طرح جایگزینی مینی‌بوس به جای اتوبوس روی میز شورای شهر

معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی در این مراسم به اقدامات و تحولات ارزنده‌ای که پس از حکم انتصاب تولیت آستان قدس رضوی در این مجموعه مقدس رخ داده اشاره کرد و گفت: آستان قدس رضوی ظرفیت‌ها و بستر‌های رسانه‌ای بی‌نظیری دارد و کانون توجه عاشقان و دلدادگان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در سرتاسر جهان است، بنابراین باید در حوزه رسانه بسیار فعال‌تر و جدی‌تر ورود پیدا کنیم.

موسوی با بیان اینکه امروزه رسانه‌های نوین و شبکه‌های اجتماعی تأثیر بیشتری از رسانه‌های رسمی همانند تلویزیون دارند، افزود: مؤسسه فضای مجازی که شامل رسانه‌های نوین و شبکه‌های مجازی است در ذیل معاونت ارتباطات و رسانه در حال شکل‎گیری بوده و زمینه راه‌اندازی آن فراهم شده است.

خبر جدید  هدیه زندگی به هفت بیمار با اهدای اعضای بانوی مرگ مغزی    

وی افزود: ما باید در کنار تولید خبر مکتوب، فعالیت‎های تصویری نیز داشته باشیم. شبکه ماهواره‎ای امام رضا (ع) و رضوی TV، در حوزه رسانه‌های تصویری و در چارچوب معاونت ادامه فعالیت خواهند داد.

موسوی اضافه کرد: ستاد معاونت، بخش دیگری از معاونت ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی است که فعالیت‌هایی از جمله دبیرخانه، امور مالی و … را بر عهده دارد. همچنین توسعه ارتباطات و همکاری‎های رسانه‎ای بخش دیگری است که با هدف انجام فعالیت‌های رسانه‌ای در سایر شهر‌ها به ویژه تهران به فعالیت می‌پردازد.

خبر جدید  خراسان‌رضوی دارنده سامانه دفاعی هوشمند

موسوی بخش پژوهش و برنامه‌ریزی را از دیگر حوزه‌های نوین این معاونت دانست و گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این بخش نیز در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی خواهد شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *