اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

فرماندار کاشمر خواستار ساماندهی جمعه بازار این شهر شد

فرماندار کاشمر خواستار ساماندهی جمعه بازار این شهر شد

محمد علی نبی پور روز پنجشنبه در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی گاشمر گفت: فروش اقلام سرقتی در جمعه بازار این شهر نیز نگران کننده است که باید به صورت جدی مورد پیگیری قرار گیرد.
وی افزود: نباید افراد بدون شناسنامه در جمعه بازار بساط پهن کنند و به فروش اجناس خود بپردازد و باید از توان بخش خصوصی برای ساماندهی این مکان استفاده بیشتری نمود.
وی بر نظارت جدی بر اماکنی که در ایام نوروز مسافران بیشتر به آنها مراجعه می‌ کنند تاکید کرد و گفت: اعضای ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در این ایام باید در دسترس باشند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر نیز در این نشست گفت: با توجه به اینکه شورای سلامت و امنیت غذایی از مهمترین و حساس‌ ترین جلسات شهرستان است می‌ طلبد مسئولان شخصا در این جلسه حضور یافته و از فرستادن نماینده خودداری کنند.
محمد جواد یزدانی افزود: طرح بسیج سلامت نوروزی از ۲۰ اسفند ماه آغاز و تا ۱۵ فروردین ‌ماه سال آینده ادامه دارد که در بخش بهداشت بازرسین بهداشت و محیط حضور فعال خواهند داشت.
وی از تشکیل گروه های بازرسی به منظور انجام نظارت مشترک خبر داد و اظهار داشت: در این ایام تمام اماکن بین ‌راهی و آرایشگاه‌ ها، رستورانها، اغذیه فروشی ها ، میادین میوه و تره‌ بار، وسایل حمل و نقل مواد غذایی و پایانه های مسافربری تحت نظارت هستند.
وی با اعلام فعال بودن تمام بیمارستانها، کادر درمانی، درمانگاه ‌ها و اورژانس در ایام نوروز گفت: برای این ایام، دارو و تجهیزات مورد نیاز در شهرستان وجود دارد.
یزدانی افزود: امسال برخی مراکز بهداشتی درمانی در روستاها نیز طی ایام نوروز فعال خوهد بود تا مراجعات به بیمارستانها کمتر شده و بتوانند خدمات بهتری ارائه دهند.
وی اظهار داشت: حدود ۷۰ درصد از جمیعت شهری در سامانه پرونده الکترونیک سلامت ثبت نام کرده‌ و تحت مراقبت هستند.
کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری مشهد قرار دارد.
۷۴۹۷ / ۶۰۵۳

خبر جدید  خراسان رضوی بیشترین مراکز سوادآموزی کشور را دارد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *