اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

فرودگاههای کشور از پیشرفته ترین تجهیزات آتش نشانی برخوردارند

فرودگاههای کشور از پیشرفته ترین تجهیزات آتش نشانی برخوردارند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مدیرکل مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاه ها فرودگاههای کشور از پیشرفته ترین تجهیزات آتش نشانی برخوردارندو ناوبری هوایی ایران گفت: فرودگاه های ایران تجهیزات امدادی را از یگان هایی که قانون برای آنها تعیین کرده دریافت می کنند اما در بحث امداد و نجات ایمنی و آتش نشانی حرف نخست را می زنیم.
فرشید گلیج امروز در حاشیه مانور طرح اضطراری فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد در جمع خبرنگاران افزود: اجرای مانور طرح دوسالانه اضطراری فرودگاه ها امسال برای ۱۷ فرودگاه برنامه ریزی شده و تاکنون در ۱۱ فرودگاه سطح کشور اجرا شده است که در این چارچوب توسط گروه ارزیاب نقاط ضعف و قوت مانور مشخص و برای رفع نقاط ضعف برنامه ریزی می شود.
مدیرکل مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران هدف از برگزاری این مانور را آمادگی برای امدادرسانی در مواقع بحرانی بدون انجام کمترین خطا بیان کرد.
مانور دو سالانه طرح اضطراری فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد امروز با مشارکت ۲۵۰ نفر از نهادها، سازمان های ایمنی، امدادی، آتش نشانی و امنیتی مرتبط با پرواز در فرودگاه بین المللی مشهد برگزار شد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  بهره برداری از سه طرح عمرانی با حضور وزیر بهداشت در گناباد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *