اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

فشار بر ایران ناشی از اقتدار ماست

فشار بر ایران ناشی از اقتدار ماست
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، مشاور وزیر و مدیر کل اطلاعات استان خراسان رضوی در نشستی صمیمی با فشار بر ایران ناشی از اقتدار ماستدبیران احزاب سیاسی استان خراسان رضوی، ضریب امنیتی کشور در ۴۰ سال گذشته را قابل قبول و امنیت ایران را مبتنی بر داخل دانست.
وی با بیان اینکه مقامات اسرائیلی می گویند ایران بزرگترین اقتدار نظامی خاورمیانه را داراست، افزود: کشورِ ما تحت فشار است اما این فشار، ناشی از ضعف نیست بلکه ناشی از قدرت و اقتدار است.
این مقام امنیتی با تأکید بر اینکه ایران توانسته، چالش های ناشی از تهدیدات آمریکا را در ۳ حوزه نظامی، اقتصادی و هژمونیک را خنثی نماید، ادامه داد: آمریکا دیگر امکان استفاده از گزینه نظامی ندارد، این کشور حتی توانایی به کار بردن قدرت اقتصادی را هم علیه ایران ندارد.
مشاور وزیر اطلاعات، با اشاره به اینکه بخشی از مشکلات کشور معلول مشکلات مدیریتی، تخلفات اقتصادی یا محدودیت منابع است، اظهار داشت: در کشور بن بست نداریم، بلکه مشکل داریم و این مشکلات ناشی از حکومت و دولت نیست و مربوط به همه ما است.
وی تصریح کرد: دشمن در سال ۹۶ و ۹۷ نتوانست به اهداف خود برسد و برای سال ۹۸ برنامه ریزی کرده و باید نسبت به سال آینده که خطرناک و حساس است، هوشیارتر باشیم. همچنین کارهای سیاسی نیز باید معطوف به این باشد که خط دشمن را بشکنیم.
این مقام امنیتی در توصیه های خود خطاب به فعالان سیاسی با اشاره به ضرورت نشاط سیاسی در جامعه گفت: جامعه ای که نشاط سیاسی در آن نباشد، آن جامعه مرده است. همچنین نقد ما نسبت به دولت و بازیگران سیاسی باید منصفانه باشد و نقد منصفانه باید به جای سهم خواهی خصمانه قرار گیرد.
مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی در تبیین اهمیت امیدآفرینی و پرهیز از سیاه نمایی افزود: باید انتقاد داشته باشیم اما نباید روحیه مردم را خراب کنیم.
وی با اشاره به ضرورت برخورد با فساد تأکید کرد: با هر کسی که در فساد اداری دست داشته باشد برخورد می کنیم چرا که فاسدان صلاحیت تصدی مناصب اداری را ندارند.
در این جلسه تعدادی از دبیران احزاب استان از گرایش های مختلف سیاسی، دیدگاه ها و دغدغه های خود را نسبت به مسائل کشور مطرح کردند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  بزرگترین سند موفقیت انقلاب اسلامی تداوم دشمنی آمریکاست
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *