اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

فضا و زیرساخت برای حمل‌ونقل‌های جدید در مشهدمقدس مهیا است

فضا و زیرساخت برای حمل‌ونقل‌های جدید در مشهدمقدس مهیا است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، محمد رضا کلائی صبح امروز در جلسه معارفه و تکریم معاونت خدمات شهری و معاونت حمل ونقل و ترافیک وفنی عمران اظهار داشت: در زمینهادغام معاونت حمل ونقل و ترافیک و فنی عمران شهرداری مشهد چرائیهایی مطرح شده که باید گفت، در راستای ایجاد یکپارچگی و یکنواختیاقدامات در مناطق مختلف و با گفتوگو با صاحب نظران، معاونت برنامه ریزی، اعضای شورای شهر و کارشناسان این کار انجام شد که امیدوارم با کمترین خطا انجام شود.

شهردار مشهدمقدس افزود: طی ۱۰ سالگذشته و در دوره شهرداران مختلف موضوع یکسانسازی و یکپارچهسازی و یکنواختی فعالیت و پروژههای فنی عمران و انجام متوازن آنها در مناطق مختلف مورد توجه قرار گرفته و برخی اوقات برای رسیدن به این موضوعات معاونان فنی و عمران تغییر کردهاند اما مشکل برطرف نشده زیرا اشکال ساختاری است نه فردی لذا تصمیم به اصلاح ساختار گرفته شد.

خبر جدید  معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی منصوب شد

کلائی عنوان کرد: مردم همچنان که احداث تقاطع غیر همسطح و پل برایشان اهمیت دارد، اصلاح جوی و آسفالت محل زندگیشان نیز برایشان مهم است لذا پروژههای کوچک و بزرگ عمرانی باید به یکدیگر پیوستگی داشته باشند و در مناطق مختلف متوازن اجرا شوند که با توجه به سوابق خوب آقای کاظمی در معاونت خدمات شهری این کار باید انجام و ساختارها اصلاح شود.

وی افزود: در بحث حمل و نقل نیز که مردم هر روز با آن سر و کار دارند و وجود هماهنگی میان دو حوزه فنی و عمران و حمل ونقل و ترافیک از اهمیت زیادی برخوردار است، فضا و زیرساختها برای تغییرات هدفمند به ویژه به سمت استفاده از حمل و نقلهای جدید آماده است و اگر این موضوع با ریسک هم همراه باشد از آن حمایت خواهیم کرد.

خبر جدید  مشهد| وضعیت پلنگ زنده‌گیری شده پارک ملی تندوره «وخیم» است

کلائی تصریح کرد: حوزه خدمات شهری شهرداری در کشور حرف برای گفتن دارد و در ارزیابیها یک حوزه قابل دفاع و مطرح است، اما با بتوجه به ناپایداریهایی مانند مسئله آب و آلودگی هوا و توسعههایی باید انجام شود به ویژه در حوزه تامین آب فضای سبز و توسعه حوزه پسماند. بنابراین خدمات شهری باید با حفظ سطح خدمات جاری توسعههای مورد نظر را در نظر بگیرد.

خبر جدید  آموزش خلاق و اثر‌بخش؛ زیر‌ساخت توسعه پایدارگردشگری

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *