اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

قیمت کالاهای اساسی در خراسان رضوی باید کمترین نوسان را داشته باشد

قیمت کالاهای اساسی در خراسان رضوی باید کمترین نوسان را داشته باشد

به گزارش خبرنگار مهر، راضیه علیرضایی روز پنجشنبه در گردهمایی آموزشی ویژه روسای کمیسیون های نظارت، اتاق اصناف شهرستانهای خراسان رضوی در مشهد اظهارکرد: عرضه کالاهای صنوف تولیدی در بازارهای شهرداری ، نمایشگاه هایتوزیع کالاهای تنظیم بازار و در تعاونی های کارگری و کارمندی باید پیگیری شود.

وی افزود: در این راستا باید به شبکه توزیع کالا برای محرومین و ساماندهی حراجی هاتوسط اتاق های اصناف و اتحادیه ها، بخصوص در ایام پیش رو و با توجه به خیل عظیم حضور زائران در استان و مشهد مورد توجه قرار گیرد.

خبر جدید  ۴ هزار روحانی در آموزش و پرورش مشغول به خدمت هستند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی تاکید کرد: به عنوان یک وظیفه شرعی، انسانی، صنفی و قانونی باید تلاش کنیمتا حتی قیمت کالاهای اساسی در کمترین نوسان قرار گیرد تا همه اقشار جامعه امکان بهره مندی داشته باشند.

رئیس اتاق اصناف مشهد نیز در ادامه این نشست گفت:در شرایط بحران، با تشکیل ستاد مبارزه با احتکار در استان خراسان رضوی به عنوان یکی از نخستین استانها، با استفاده از ظرفیت سایر دستگاه ها توانستیم با کمترین تنش و به سرعت، کالاهای احتکاری را وارد شبکه توزیع کنیم.

خبر جدید  توزیع روزانه ۱۰۰ تن گوشت مرغ گرم با نرخ ۱۱۵هزار ریال/تشدید نظارتها بر بازار از اول بهمن

محمود بنانژاد خاطرنشان کرد:امسال طرح ویژه بازرسی و نظارت نوروز، از اول بهمن ماه در خراسان رضوی شروع شده و تا ۱۵ فروردین ادامه دارد و در این طرح نیز باید از همه ظرفیت اتاق های اصناف شهرستان ها استفاده کنیم.

کد خبر ۴۵۲۲۸۴۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  کشف ۱۷۸ کیلو تریاک در جاده تربت حیدریه به مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *