رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی از كشف ۴ ميليارد و ۴۰۰ ميليون ریال کالای قاچاق از ۲ انبار در مشهد خبر داد. " /> كشف كالای قاچاق از 2 انبار در مشهد | خراسان ما
خراسان ما
خراسان ما

كشف كالای قاچاق از ۲ انبار در مشهد

كشف كالای قاچاق از ۲ انبار در مشهد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، حسین بیاتمختاری درباره کشفیات اخیر کالای قاچاق در استان خراسان رضوی گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در بازدید از ۲ انبار در سطح شهر مشهد که توسط افراد سودجو در آن انواع لوازم آشپزخانه و ۳۸ تن عدس به صورت غیرقانونی دپو شده بود، مطلع شدند.

وی افزود: مأموران پس از شناسایی این انبارها با هماهنگی مقام قضائی به محلهای موردنظر رفته و در بازرسیاز این انبارها ۴۸۰ دستگاه لوازم آشپزخانه و ۳۸ تن عدس قاچاق را کشف کردند.

زئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی با اشاره به ارزش ۴ ميليارد و ۴۰۰ ميليون ریالی اجناس کشف شده، تصریح کرد: در این رابطه ۲ سودجو دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

مختاری خاطرنشان کرد: ورود بیرويه كالایقاچاق علاوه بر نابودیتوليدات داخلی، برایسرمايهگذاران نيز ناامنیبه همراه خواهد داشت كه در اين خصوص از عموم شهروندان تقاضا میشود هرگونه اطلاعات مربوطه را از طريق تماس با تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاعرسانی کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۵/


منبع :: http://ana.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد