رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی از كشف ۴ ميليارد و ۴۰۰ ميليون ریال کالای قاچاق از ۲ انبار در مشهد خبر داد. " />كشف كالای قاچاق از 2 انبار در مشهد | اخبار مشهد خراسان ما - Part 61335
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

كشف كالای قاچاق از ۲ انبار در مشهد

كشف كالای قاچاق از ۲ انبار در مشهد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، حسین بیاتمختاری درباره کشفیات اخیر کالای قاچاق در استان خراسان رضوی گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در بازدید از ۲ انبار در سطح شهر مشهد که توسط افراد سودجو در آن انواع لوازم آشپزخانه و ۳۸ تن عدس به صورت غیرقانونی دپو شده بود، مطلع شدند.

خبر جدید  آغاز فراخوان اعزام به حج عمره از سال آینده/ فعلاً ثبت‌نام جدید نخواهیم داشت

وی افزود: مأموران پس از شناسایی این انبارها با هماهنگی مقام قضائی به محلهای موردنظر رفته و در بازرسیاز این انبارها ۴۸۰ دستگاه لوازم آشپزخانه و ۳۸ تن عدس قاچاق را کشف کردند.

زئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی با اشاره به ارزش ۴ ميليارد و ۴۰۰ ميليون ریالی اجناس کشف شده، تصریح کرد: در این رابطه ۲ سودجو دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

خبر جدید  کشف بیش از ۲۷۳ تن برنج احتکار شده در مشهد

مختاری خاطرنشان کرد: ورود بیرويه كالایقاچاق علاوه بر نابودیتوليدات داخلی، برایسرمايهگذاران نيز ناامنیبه همراه خواهد داشت كه در اين خصوص از عموم شهروندان تقاضا میشود هرگونه اطلاعات مربوطه را از طريق تماس با تلفن ۱۱۰ به پليس اطلاعرسانی کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۵/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  شهادت در فرهنگ اسلامی بالاترین فضیلت است که دست یابی به آن نیازمند خودسازی است.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *