خراسان ما
خراسان ما

لباس سفید زمستانی بر تن مشهد

لباس سفید زمستانی بر تن مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی،بارش در نقاط مختلف این استان از دیشب تاکنون ادامه داشته است که بیشترین آن شامل ۱۶ میلیمتر باران و ۱۵ سانتیمتر برف در مشهد ثبت شد.

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: طی این مدتلباس سفید زمستانی بر تن مشهد در فریمان، کلات و تربت حیدریه نیز نیز بین ۲ تا ۶ سانتی متر برف بر زمین نشست.

یحیی قاینی پور افزود: باران هم طی شب گذشته در قوچان، سرخس، گلمکان، نیشابور، تربت حیدریه، کاشمر، گناباد، تربت جام، درگز، قوچان، کلات و خواف بارید.

وی گفت: پس از مشهد، کلات و سرخس به ترتیب با هفت و پنج میلیمتر بیشترین میزان باران را در این استان داشته اند.

رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی همچنین به افت دمای هوای در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: بر این اساس بیشینه دمای هوای دیروز مشهد ۱۳ درجه سلسیوس بود که با کاهش ۱۰ درجه ای امروز یکم اسفند ماه سه درجه پیش بینی شده است.

قاینی پور افزود: با این وجود میانگین دمای هوا در خراسان رضوی از فردا دوم اسفند ماه، روند افزایشی خواهد داشت.

وی ادامه داد: فعالیت سامانه بارشی که از ابتدای هفته جاری در خراسان رضوی آغاز شده است تا پایان وقت امشب در مناطق مختلف این استان ادامه دارد.

فریمان با کمینه دمای پنج درجه زیر صفر و تایباد با بیشینه دمای ۱۵ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان های خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد