اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مایوس کردن مردم از نظام مهم ترین راهبرد دشمن است

مایوس کردن مردم از نظام مهم ترین راهبرد دشمن است

به گزارش خبرنگارمهر، حجت‌الاسلام علی بخشی روز شنبه در نشست شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان و شاعران آئینی استان خراسان رضوی در مشهد اظهارکرد: انقلاب اسلامی احیاگر نظریه ای است که حضرت فاطمه (س) سه روز بعد از رحلت پیامبر اکرم)ص)مبتکر آن بود و آن، نظریه مقاومت برای دفاع از ولایت است.

وی افزود: احیای تفکر فاطمی در جامعهوظیفه هیئات مذهبی و مداحان است و باید بدانیم در این دوره کارغرب و ایرانبه مرحله نهایی رسیده و رویارویی بر سر دلار و سرزمین نیست بلکه این یک نزاع تمدنی است.

خبر جدید  آستان قدس رضوی ارتباط خوبی با رهبران ادیان جهان برقرار کرده است

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: امروز اندیشمندان غربی اعتراف می‌کنند که حیات و ممات غرب در مهار ایران است و مانع اصلی بر سر راه مهار ایران، مردم هستند.

دبیر ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی خراسان رضوی بیان کرد: امروز برای غرب مأیوس کردن مردم از پشتیبانی نظام، آخرین مرحله است و به همین دلیلبرای ما تقویت پایداری مردم بسیار مهم است.

خبر جدید  مدیرعامل وقت پدیده؛ دیپلم ردی هستم، از مردم عذرخواهی می کنم

وی خاطرنشان کرد: سه عنصر تقویت باورها، تقویت نظام محاسبه توحیدی و ترویج صبر در تقویت پایداری مردم نقش مهمی دارد و در این راستا تقویتباورهای ایمانی مردم کار اصلی هیئات مذهبی، مداحان و مبلّغان است و اگر ایمان مردم را قوی کنیم جمهوری اسلامی قوی می‌شود.

کد خبر ۴۵۲۴۲۹۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  روحیه سلحشورانه فاطمیون ریشه در ارادت آنها به اسلام دارد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *