اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مثلث توسعه اقتصادی باید در استان خراسان رضوی شکل بگیرد

مثلث توسعه اقتصادی باید در استان خراسان رضوی شکل بگیرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، علیرضا رزم حسینی امشب در دیدار با مدیران رسانه استان خراسان رضوی در استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: الگوی ما در کرمان موفق بود اما به خوبی انعکاس پیدا نکرد؛ امروز مشکلاتی در ساختار اداری کشور داریم و نحوه اداره کشور مشکل دارد.

وی با اشاره به برخی از این مشکلات تصریح کرد: اول اینکه تمرکزگرایی شدید داریم و نمیتوان با روش قرن نوزدهم کشور را اداره کرد.توسعه به معنای جادهسازی نیست بلکه باید سطح رفاه عمومی مردم در همه ابعاد بالا برود و مردم مومن و متمکن باشند.

استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی، هر دولتی که آمده تمرکزگراتر بوده است و بوروکراسی ما امروز بیمار و نحس است و تولید نارضایتی و فساد میکند و رسانهها باید در این زمینه مطالبهگر باشند.

خبر جدید  زائرسرای معلولان در مشهد شهریور ماه سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

رزم حسینی با اشاره به اینکه باید تمرکزگرایی را مورد نقد قرار دهید گفت: اختلافات سیاسی آفت انقلاب اسلامی است. بنده قرار نیست نه اصولگرایی را تقویت کنم و نه اصلاح طلبی را در استان تقویت کنم بلکه مستقل هستم و باید در مسیر انقلاب قدم برداریم.

وی با بیان اینکه قوانین مزاحم نیز مانع دیگری در مسیر توسعه است عنوان کرد: قرار نیست استاندار جاریه خراسان رضویباشم و دنبال سبک جدید اداره استان هستم و اگر این اتفاق بیفتد خرمشهر فتح شده است وگرنه موفق نبودهام.

خبر جدید  پیکر ۲ شهید مدافع حرم در بارگاه منور رضوی تشییع شد

رزم حسینی عنوان کرد: باید دنبال کارهای جدیدتر باشیم و این مهم با همکاری محقق میشود. مانع دیگر در مسیر توسعه نیز این است که اختیارات متناسب با مسئولیتهانیست و این نیز یک آفت است.باید تمام ارکان پای کار بیایند و از ظرفیت ائمه جمعه نیز باید استفاده کرد،جهاد اقتصادی بدون مجاهد اقتصادی موفق نیست.

وی با اشاره به اینکه مثلث توسعه اقتصادی باید در استان خراسان رضوی شکل بگیرد و ائمه جمعه هم پای کار آمدهاند تصریح کرد:باید کشور را با شرکتهای غیردولتی بسازیم و دولت دیوانسالار فعلی، فقط پشتیبانی کند؛ متاسفانهدر حوزه توانافزایی مردم کار نکردهایم در حالی که هدف اقتصاد، ایجاد اشتغال پایدار است.

خبر جدید  قرارداد ۳ بازیکن کلیدی پدیده شهر خودرو تمدید شد

رزم حسینی تصریح کرد: انتخاب مناطق اقتصادی ما براساس مناطق انتخاباتی است؛ اقتصاد مقاومتی هم دولتی نیست بلکه مردمی است و باید توسط کارآفرینان و شرکتها جلو برود.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *