اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

علی رستمی روز شنبه در حاشیه بازدید از این طرح طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مجتمع فرهنگی هنری پیشکوه تربت حیدریه یکی از بزرگترین مراکز فرهنگی هنری در خراسان رضوی است و با تکمیل آن تمام برنامه ‌های هنری شهرستان که توسط انجمن ‌های فرهنگی هنری وابسته در بیش از ۱۰ رشته در مکان‌ های متعدد اجرا می شود به صورت متمرکز در این مکان در معرض دید علاقه مندان به فرهنگ و هنر قرار می گیرد.
وی از جمله امکانات این مجتمع را شامل یک سالن بزرگ همایش، سینما و تئاتر با ۴۸۰ صندلی، یک سالن با ۱۵۰ صندلی و دفتر و کارگاه آموزشی برای تمام انجمن ‌های یاد شده اعلام کرد.
فرماندار تربت حیدریه همچنین در جریان بازدید از روند احداث مجموعه آبی آبشار این شهرستان گفت: ساخت این مجموعه آبی با زیربنای ۶ هزار و ۴۰۰ مترمربع در مرحله گودبرداری است.
رستمی، امکانات این مجموعه بزرگ آبی را شامل بخش های متنوع از قبیل استخر، سونا، جکوزی، رستوران، سینما آفتابی، کافی شاپ و تجهیزات آبی ذکر کرد و افزود: اعتبار در نظر گرفته شده برای ساخت این مجموعه بزرگ آبی در چند طبقه بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال است که با برنامه ریزی صورت گرفته، بخش هایی از این طرح طی ۱۸ ماه آینده تکمیل و به بهره برداری می رسد.
شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
۷۰۷۹/ ۶۰۵۳

خبر جدید  استفاده از همه ظرفیت ها برای ارتقای سطح ایمنی ضروری است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *