اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مجموعه قصه های کودکانه همراه با نرم‌افزار قصه‌خوان توسط به نشر روانه بازار شد

مجموعه قصه های کودکانه همراه با نرم‌افزار قصه‌خوان توسط به نشر روانه بازار شد

سید احمد میرزاده در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس با اشاره به عناوین مجموعه قصههای کودکانه همراه با نرمافزار قصهخواناظهار داشت: مجموعه «قصههای روباه زرنگ» که پیش از این در قالب ۶ جلد توسط انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شده بود، به صورت تک جلدی و همراه با نرمافزار قصهخوان برای کودکان منتشر و روانه بازار شده است.

وی در ادامه افزود: «قصههای روباه زرنگ» عنوان مجموعهای به قلم مسلم ناصری است که در چاپ تک جلدی آن یک نرمافزار قصهخوان نیز در اختیار کودکان قرار گرفته است؛ نرمافزار قصهخوان مجموعه «قصههای روباه زرنگ» برای کودکان تهیه شده است و ماجراهای روباه این کتاب را که به خیلیها کلک میزند، روایت میکند؛ این نرمافزار به همراه آواهایی که فضا را دلنشینتر میکند، باعث میشود ماجراهای این روباه برای همیشه در ذهن کودکان باقی بماند.

خبر جدید  مشهد مقدس| طرح پیوند مسجد، مدرسه و منزل در مدارس استان اجرایی شده است

معاون انتشارات آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: روباه و لاک پشت باهوش، روباه و گرگ خاکستری، روباه و پوستین هفت تکه، روباه و پلنگ مغرور، روباه و هواپیمای خصوصی و روباه و کلاغ بیپر عناوین مجموعه «قصههای روباه زرنگ» است.

وی تصریح کرد: بهنشر نسخه تک جلدی این کتاب ۹۶ صفحهای مصور رنگی را در قطع خشتی با شمارگان ۵۰۰ نسخه و با قیمت ۳۵۰ هزار ریال منتشر کرده است.

میرزاده ادامه داد: مجموعه تک جلدی «قصههای روباه زرنگ» با انسجام داستانی فوق العاده، پیام های اجتماعی اخلاقی را به کودکان ارائه می دهد.

خبر جدید  مشهد| ۹ دی باطل‌السحر عملیات روانی و جنگ اقتصادی دشمنان است

معاون تولید بهنشر با اشاره به دیگر مجموعه تک جلدی منتشر شده توسط بهنشر اظهار کرد: «قصههای شیرین کلاغک و خانم کلاغ» به نویسندگی علی باباجانی در قالب کتابهای پروانه و ویژه گروه سنی کودکان منتشر شده است.

وی تاکید کرد: «قصه های شیرین کلاغک و خانم کلاغ»؛ با تصویرگری شیلا خزانهداری مجموعه قصه های طنز برای کودکان است که انتشارات آستان قدس رضوی این کتاب مصور رنگی را در قطع خشتی و با شمارگان یک هزار نسخه و با قیمت ۳۲۰ هزار ریال برای گروه سنی«ب» و «ج» منتشر کرده است.

خبر جدید  حضور دوشادوش شیعه و اهل سنت در راهپیمایی ۲۲ بهمن تایباد + فیلم‌

میرزاده خاطرنشان کرد: این کتاب پیش از این در چهار جلد منتشر شده بود که هم اکنون به صورت جامع و تک جلدی در ۱۳۲ صفحه همراه با نرمافزار قصهخوان برای کودکان منتشر شده است و در قالب داستان های طنز پیام های اخلاقی را به کودکان آموزش می دهد.

وی در پایان با بیان اینکه بهنشر مجموعه صوتی و تصویری «منظومه شمسی» ویژه گروه سنی نوجوان را نیز در دست انتشار دارد، یادآور شد: محتوای کتاب های پرفروش و خواندنی کودکان نیز در آینده ای نزدیک در قالب انیمیشن روانه تولید می شود.

انتهای پیام/ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *