اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهر گناباد پیشرفت فیزیکی خوبی ندارد

مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهر گناباد پیشرفت فیزیکی خوبی ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، حمید بنایی عصر امروزدر نشستی با مدیران شهرستان گناباد که با حضور وزیر نیرو در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، اظهار داشت: طرحهای بسیار خوبی به برکت انقلاب اسلامی در صنعت آب و برق کشور اجرا شده که باید قدردان این خدمات باشیم.

وی ادامه داد: همه ما در هر پست و مقامی ضعفهایی داریم ولی خدماتی نیز انجام شده که باید برای مردم تبیین شود و نباید نادیده گرفته شوند؛ ضمن اینکه تنگناهای متعددی در حوزههای آب و برق وجود داشته که بایستی جهت رفع این تنگناها اقدام شود.

خبر جدید  مثلث توسعه اقتصادی باید در استان خراسان رضوی شکل بگیرد

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در خراسان رضوی پروژههای متعددی استارت خورده ولی عملا به نتیجهای نرسیده است ، اضافه کرد: کار احداث مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی شهر گناباد از چند وقت قبل آغاز شده که تاکنون پیشرفت فیزیکی خوبی نداشته است.

بنائی تأکید کرد: در شهر گناباد ۶۰۰ هزار لیتر آب در ثانیه از قنوات جاری و ساری بوده که در زمستان استفاده چندانی از آن نمیشود؛ لذا طرحی برای استفاده بهینه از منابع قنات تهیه شده که سهم بزرگی در تأمین آب این شهر خواهد داشت که تاکنون عملیاتی نشده است.

خبر جدید  "پهلوی" چگونه دختر ایران را عروس‌ ‌کرد+فیلم

وی خاطرنشان کرد: فاضلاب شهر گناباد نیز کمتر از ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که اگر حداقل ۱۰ میلیارد تومان به این کار اختصاص داده شود سرمایه گذار حاضر است که این کار را مدیریت کرده و از پساب آن استفاده کند که خود بارغه امیدی برای حوزه شهری ما خواهد بود.

خبر جدید  برخی مدارس خراسان رضوی در نوبت عصر امروز تعطیل شد

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: بیشترین اعتبار برای احداث مجتمعهای آب روستائی در خراسان رضوی بوده که اعتبار آن با موافقت مقام معظم رهبری از صندوق توسعه ملی برداشت شده است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *