خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

مدال طلای کبدی بازی‌های آسیایی برای ایران است

مدال طلای کبدی بازی‌های آسیایی برای ایران است

ابوالفضل مقصودلو در گفتگو با خبرنگار مهر پس از پیروزی تاریخی تیم ملی کبدی مردان ایران مقابل هند و راهیابی به فینال بازی‌های آسیایی جاکارتا، اظهار کرد: نتیجه هشت ماه اردوی آماده سازی و دوری از خانواده را با پیروزی مقابل هند و راهیابی به فینال گرفتیم.

وی افزود: خوشبختانه پس از سال‌ها تاریخ سازی کردیم و با دعای خیر مردم و تلاش بازیکنان، تیم هند را که با تمام قوا به این مسابقات آمده بود شکست دادیم.

حضور بازیکنان ایرانی در لیگ هند کمک زیادی به ما کرد

بازیکن گلستانی تیم ملی کبدی مردان ایران با بیان اینکه حضور بازیکنان ایرانی در لیگ هند تاثیر زیادی در شناخت ما از این تیم داشت، گفت: این اتفاق موجب شد تا راه ۱۰ ساله را در دو سال طی کنیم و کم کم از لحاظ فنی به تیم هند نزدیک شویم.

مقصودلو در خصوص شرایط داوری دیدار ایران و هند، تصریح کرد: ما قبل از بازی چند امتیاز به دلیل داوری برای هند کنار گذاشته بودیم و در این بازی هم داوری به سود این تیم بود اما هدف ما شکست هند و راهیابی به فینال بود که خوشبختانه به آن دست یافتیم.

وی با بیان اینکه ایران و کره جنوبی پیشرفت زیادی در این سال‌ها داشته‌اند، یادآور شد: ایران و کره جنوبی در این چند سال از هند پیشی گرفته‌اند و اکنون فینال بازی‌های آسیایی بین ما و کره جنوبی برگزار می‌شود اما مدال طلای این رقابت‌ها نصیب ما خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی کبدی مردان ایران در دیدار نیمه نهایی بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۷ بر ۱۸ از سد هند گذشت و حریف کره جنوبی در فینال شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد