اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مراسم تکریم و معارفه مدیران ارشد صنعت آب و برق خراسان رضوی

مراسم تکریم و معارفه مدیران ارشد صنعت آب و برق خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رضا اردکانیان در مراسم تکریم ومعارفه مدیران ارشد صنعت آب و برق خراسانمراسم تکریم و معارفه مدیران ارشد صنعت آب و برق خراسان رضوی رضوی افزود: بهره برداری درست از ظرفیت بالای نیرو و از قوه به فعل تبدیل کردن، رمز موفقیت است و در مقابل، استفاده نکردن صحیح از نیروها و عادت شدن روشهای غیر صحیح در منابع انسانی نقش مستقیمی در کاهش توفیقات خواهد داشت.
وی گفت: در صنعت آب و برق بیشتر با مردم سرو کار داریم و با استقرار شایسته گزینی مدیریتی وظیفه خود را دراستفاده بهینه از منابع تجدبد پذیر ارزشمند ایفا می کنیم.
وزیر نیرو همچنین درباره طرح آمایش سرزمینی گفت: این طرح از طریق سازمان برنامه و بودجه در حال بررسی و اجرا است و امید می رود با حمایت نمایندگان مجلس و دولت تا نیمه اول سال آینده اجرا شود.
اردکانیان با اشاره به طرح در حال اجرای انتقال آب دریای عمان به استان های هرمزگان، سیستان وبلوچستان و خراسان رضوی افزود: با پیشرفت خوب اين طرح، مردم این استانها در سالهای آینده از نعمت آب آشامیدنی بهره خواهند برد اما با اجرای آن باید به دنبال تامین آب سفره های زیر زمینی نیز باشیم .
وی گفت: برای استحصال آب کلات هم برنامه هایی برای تامین آب آشامیدنی شهر مشهد از این منطقه در حال تدوین است.

خبر جدید  سه کشور، هدف جدید صادراتی خراسان رضوی قرار گرفتند

استاندار خراسان رضوی هم در این مراسم با تاکید بر حضور شرکتهای توانمند در مدیریت کشور در کنار دولت گفت:
با این که توسعه امکانات و زیر ساختها در کشور صورت گرفته اما هجوم به سمت شهرها زیاد شده است که با اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی مهاجرت معکوس را دستور کار داریم .
وی گفت: در اجرای این طرح خراسان رضوی به ۱۲ منطقه تقسیم و شرکتهای معین اقتصادی در تعدادی از این مناطق مشخص شده است.
در این مراسم آقایان متولی زاده مدیر عامل برق منطقه ای خراسان، اسماعیلیان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی و مزینی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان تجلیل و آقایان ریاحی ، علوی و ذبیحی در منصب جدید بعنوان مدیران صنعت آب و برق خراسان رضوی معرفی شدند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  برگزاری مسابقات قرآن فرهنگیان مدارس استثنایی خراسان رضوی
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *