اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مراسم رونمایی ازفراخوان جشنواره «یاس یاسین»درمشهد برگزار شد

مراسم رونمایی ازفراخوان جشنواره «یاس یاسین»درمشهد برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر،مراسم انتشار فراخوان جایزه بین المللی خوشنویسی«یاس یاسین» سه شنبه شب در سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) با پیام وزیر ارشاددر هتل همای مشهد برگزار شد.

در بخشی از پیام وزیر ارشاد آمده است :با برگزاری این رخداد فارغ و بی نیاز از هرگونه حمایت مادی و مظاهر دولتی و سازمانی، گنجینه ای نفیس و ثمین از آثار مهران هنر خوشنویسی جهان اسلام را به شکوه هرچه تمام، گردآوری نموده و در کرانه این بحر ارادت و هنر و شیفتگی آل کسا (ع)، طرحی نو در اندازند. از آستانش امید داریم از این پس شاهد یکی از عظیم ترین رخدادهای هنری جهان اسلام در ایران و در جوار بارگاه کبریایی رئوف آل الله، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با حضور تمام محبان پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت (ع) و اساتید خوش قلم و خوش نویس، بر حلقه ارادتمندان آن عاطفه مستجاب (س) باشیم.

خبر جدید  کیفیت هوای ۵ منطقه مشهد در شرایط ناسالم قرار دارد

با تبریک آغاز این رخداد که همراه با عرضه گنجینه وجیه و کم نظیر گردآوری شده می باشد، مقدم تمام مهمانان عالیقدر از کشورهای اسلامی، اساتید هنر و خوشنویسی و حاضران در این محفل خجسته را ارج نهاده و برای دست اندرکاران برگزاری آن در موسسه فرهنگی هنری میراث یاس یاسین که بلند همتان این نگاه ظریف و بدیع در گستره خوشنویسی جهان اسلام می باشند، از درگاه حضرت حق و کرامت بانوی روضه و ریحان (س) توفیقات روزافزون مسألت می کنم.

کد خبر ۴۵۵۳۶۲۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  نگرانی از سرنوشت کوهستان پارک مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *