اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مردم ایران سرمایه‌های اجتماعی انقلاب اسلامی هستند

مردم ایران سرمایه‌های اجتماعی انقلاب اسلامی هستند

مردم ایران سرمایههای اجتماعی انقلاب اسلامی هستند

به گزارش ایکنا از خراسان رضوی، حجت السلام والمسلمین مهدی عابدی امروز در تجمع حماسی ۹ دی که با حضور فرماندار، ائمه جمعه، روحانیون، فرماندهان نظامی، مدیران اجرایی و اقشار مردم تشیع و تسنن تایباد در مسجد جامع امام صادق(ع) این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: یومالله ۹ دی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران، روز تجلی بصیرت امت اسلامی و تجدید میثاق امت با ولایت است، روزی که مردم ولایی در سراسر کشور آن را به جهان ثابت کردند.

خبر جدید  رفاقت مؤمنانه در گفتار امام صادق(ع)

وی در ادامه افزود: یکی از اهداف اصلی فتنهگران در ۹ دی سال ۸۸ از بین بردن محتویات دین مبین اسلام و قدرت رهبری بود که با درایت ولیفقیه و همت مردمی بار دیگر با شکست مواجه شد.

این استاد حوزه و دانشگاه بیان کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون هر آتشی که دشمنان علیه ایران برافروختهاند به لطف پروردگار و دعای مردم خاموش گردیده و گفتمان انقلاب اسلامی از ۹ دی آغاز و تا ۲۲ بهمن ادامه دارد و اینچنین دشمنان اسلام یکی پس از دیگری به زبالهدان انقلاب سپرده میشوند.

خبر جدید  فراز پنجم از مناجات شعبانیه

وی رهبر ایران را فرزانه و مقتدر معرفی کرد و گفت: ذلت دشمنان و مستکبران به قدرت معنوی رهبر این نظام جان گرفته و همواره فتنهها داخلی و خارجی خنثی شده است. دشمنان بدانند و آگاه باشند تا زمانی که مردم از ولایت فقیه اطاعت کنند با هیچ ترفندی نمیتوانند بر جمهوری اسلامی ایران غلبه کنند.

خبر جدید  افزایش تعداد مبتلایان به ام. اس در کشور

عابدی بیان کرد: در کشور ایران حتی نقطهای نخواهد بود که حماسه ۹ دی را برگزار نکرده باشد اما شهرستان مرزی تایباد با مردم تشیع و تسنن یکی از شهرستانهایی است که مراسمی با شکوه و با عظمت توام با وحدت ملی-مذهبی برگزار کرده است.

انتهای پیام


منبع :: http://khorasan.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *