اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مردم باید با محتوای بیانیه گام دوم آشنا شوند

مردم باید با  محتوای بیانیه گام دوم آشنا شوند

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی فضایلی چهارشنبه شب در آخرین نشست «عصر انقلاب اسلامی» به همت دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب نمایندگی مشهد در سالن نمایشگاه‌های آستان قدس رضوی برگزار شد اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب مردم را ایستاده پای انقلاب دانسته و باورمندی ایشان نسبت به اسلام، تعالیم اسلامی و وعده‌های الهی زیاد است.

خبر جدید  نباید در خراسان رضوی زندانی مهریه داشته باشیم

وی افزود: امیدی که رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب مطرح می‌کنند بدون پشتوانه نیست، زیرا اگر کسی وعده‌ها و نصرت الهی را باور دارد، دچار یاس و ناامیدی نخواهد شد و باید گفت ایشان با صداقت با جامعه تعامل دارند و این مهم در دیدارها و رفتار ایشان مشهود است.

خبر جدید  شطرنج باز مشهدی قهرمان مسابقات بین المللی جام فردوسی شد

معاون دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب بسیار حائز اهمیت است و لازم است اقشار مختلف مردم با مفاد و محتوای این بیانیه آشنایی و حداقل یک بار آن را مطالعه کرده و نخبگان و مسئولان کشور نیز در جهت تبیین، اجرا و تحقق آن تلاش کنند.

خبر جدید  تولیت آستان قدس رضوی انتصاب فرمانده سپاه را تبریک گفت

وی در ادامه خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب به موضوعاتی همچون پیشرفت، گفتمان نرم افزاری، گفتمان اقتصاد مقاومتی توجه دارند و این موارد زمانی به نتیجه می‌رسد که در یک زمان مشخص، تبدیل به مطالبه عمومی شود.

کد خبر ۴۵۶۷۹۰۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *