اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مردم بی نظیرترین نفرت خود از آمریکا را ۲۲ بهمن نشان خواهند داد

مردم بی نظیرترین نفرت خود از آمریکا را ۲۲ بهمن نشان خواهند داد

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد خاتمی شنبه شب در برنامه سخنرانی حرم مطهر رضوی اظهارکرد: حضرت فاطمه(س) در عمرکوتاه خودشان آنچه را که لازم بود بشریت بیاموزند به آنها یاد داد و به همین دلیل یکی از القاب ایشان کوثر است.

وی افزود: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران باید بدانیم درسی که مردم در انقلاب از حضرت فاطمه(س) گرفتند حضور در صحنه است و ایشان جایی که لازم بود حضور می یافتند.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: حضرت فاطمه(س) در همه عرصه ها حضور همراه با عفاف و حجاب داشتند و بانوان ما باید از این بانوی بافضیلت درس گرفته و در با رعایت شئون لازم در عرصه های مورد نیاز حاضر شوند.

خبر جدید  کیفیت هوای یک منطقه مشهد در شرایط ناسالم قرار گرفت

خاتمی تصریح کرد: ایشان وقتی می خواستند برای خطبه خوانی به مسجد بروند روسری و چادر به سر می کردند و هنگام سخنرانی نیز مقابل ایشان پارچه سفیدی را انداختند تا از نگاه نامحرمان دور بمانند.

وی خاطرنشان کرد: اوج جلوه حضور حضرت فاطمه(س) در اجتماع پس از رحلت پیامبراکرم(ص) بود و ایشان آرام و قرار نداشت و خطبه می خواند و مخفیانه با دشمن مبارزه می کرد و در زمان لازم نیز از حضرت علی (ع) به عنوان مقام ولایت دفاع کردند.

خبر جدید  فاطمه پرتکرار ترین نام انتخاب شده طی ۱۰۰ سال گذشته در خراسان است

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: فلسفه حضور حضرت فاطمه(س) در موضوع دفاع از مقام ولایت این بود که تحریف گران نتوانند بگویند ایشان از حضرت علی(ع) دفاع نکرد و تا آخرین قطره خونشان از دین حمایت کردند.

خاتمی تاکید کرد: امام حسین(ع) نیز می دانستند سرانجام کارشان شهادت است اما برای دادن درس عزت و ایستادگی و یاری دین خداوند وارد عرصه شدند و تا آخرین نفس جنگیدند.

وی با اشاره به نقش هیئت های مذهبی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: اگر این هیئت ها نبود بذر انقلاب کاشته نمی شد و آنها در ۱۵ خرداد به خوبی درخشیدند و به یاری دین خدا پرداختند.

خبر جدید  سردیس سرباز«هخامنشی» در موزه بزرگ خراسان به نمایش گذاشته شد

امام جمعه موقت تهران با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دشمن می خواهد رصد کند که آیا فشارهای اقتصادی اثر خود را گذاشته یا خیر و رئیس جمهور آمریکا می گوید بی نظیرترین تحریم ها را بر ایران تحمیل کردیم و امید دارند نتیجه آن را ببینند که به یاری خداوند بی نظیرترین نفرت از آمریکا را در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند دید.

کد خبر ۴۵۳۷۹۵۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *