اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مرد ۵۰ ساله دو همسرش را به قتل رساند/ اعترافات متهم نسبت به نحوه وقوع قتل‌ها

مرد ۵۰ ساله دو همسرش را به قتل رساند/ اعترافات متهم نسبت به نحوه وقوع قتل‌ها

مردی پنجاه‌ساله که از اصفهان برای دیدن همسر سابقش به مشهد آمده بود، در حالی زنش را خفه کرد که در کمتر از ٢۴ ساعت دستگیر و در اعترافی عجیب به کشتن همسر دیگرش در اصفهان نیز اعتراف کرد.

به گزارش ایلنا از مشهد، ماجرای این پرونده با کشف جسد زنی میانسال در دامنه کوههای منطقه دلاوران مشهد، آغاز شد. در ادامه مشخص شد جسد متعلق به زنی چهلوپنجساله است و به علت خفگی به قتل رسیده است.

مأموران با یافتن منزل این فرد به سراغ فرزندان مقتول رفتند. بررسیها نشان میداد که این زن میانسال دارای ٨ سابقه کیفری است و بیخانمان بوده است و همچنین فرزندانش از او بیخبر بودهاند. شواهد حاکی از آن بود که او سالها پیش، از همسرش جدا شده اما به گفته فرزندانش او همچنان با پدرشان در ارتباط بوده است.

کارآگاهان پلیس آگاهی، محل زندگی این مرد را در مشهد شناسایی و او را به عنوام مظنون اصلی پرونده دستگیر کردند.

بررسی پرونده این مرد پنجاه ساله نشان میداد که او ساکن اصفهان است و از چندی پیش به اتهام قتل همسرشتحت تعقیب قرار گرفته است. با مشخص شدن این موضوع، این فرد به قتل همسر سابقش در مشهد نیز اعتراف کرد.

متهم به قتل در بازجویی اعلام کرد: چندی پیش در پی اختلافاتی با همسرم در اصفهان سر او را بریدم و پلیس و برادران همسرم در تعقیب ام بودند که به مشهد آمدم. اینجا دوباره به سراغ همسر سابقم که کارتنخواب شده بود، رفتم و با او در ارتباط بودم که روز یکشنبه با یکدیگر دعوا کردیم و او را با دستان خودم خفه کردم.

خبر جدید  برگزاری دوره‌های رایگان آموزش آتش‌نشانی برای داوطلبان مشهدی

به گفته متهم این جنایت در منزلی واقع در خیابان شقایق مشهد رخ داده است و سپس جسد را به کوههای انتهای بلوار دلاوران مشهد انتقال داده است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *