اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مسئولان موانع تولید را از سر راه سرمایه‌گذاران بردارند

مسئولان موانع تولید را از سر راه سرمایه‌گذاران بردارند

امام جمعه بردسکن در اولین جمعه از سال ۹۸ در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان ضمن تسلیت وفات حضرت زینب (س) به نامگذاری امسال از جانب مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید اشاره کرد و گفت: مسئولان و مردم باید در عملیاتی کردن این شعار به معنای واقعی گام بردارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بردسکن، علی اصغر امینی گفت: سرمایهگذاران برای ایجاد تولید و اشتغال گام های خوبی را برداشته اند که می طلبد متولیان امر موانع را از سر راه سرمایه گذاران در امر تولید بردارند.

خطیب جمعه بردسکن عنوان کرد: الحمدالله در حوزه شهرستان بردسکن حرکت های خوبی در حوزه معادن و واحدهای تولیدی برداشته شده است که از جمله آن می توان به اشتغال زایی ۷۰۰ نفری در کارخانه فرش عرسین در بخش انابد اشاره کرد که بدون استفاده از تسهیلات دولتی توانسته با تولید ۵ هزار متر مربع فرش اولین تولید کننده فرش خراسان رضوی در سال ۹۷ باشد.

خبر جدید  توزیع گوشت گرم گوساله ۶۴ هزار تومانی در فروشگاه های مشهد

امام جمعه بردسکن افزود: اگر مسئولان مشکلات و موانع را از سر راه صاحبان سرمایه بردارند هم تولید و هم اشتغال رونق بهتری به خود خواهد گرفت.

وی همچنین با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر واگذاری امور و کارها به جوانان گفت: هر کجا که کارها به جوانان واگذار شده است به موفقیت های خوبی دست پیدا کرده ایم چرا که نسل جوان از توانمندی و انرژی بیشتری در حوزه ها کارها برخوردار هستند.

امام جمعه بردسکن به سخنان مقام معظم رهبری در اجتماع هزاران نفر از اقشار مختلف مردم در حرم رضوی اشاره کرد و گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان یک نقشه راهبردی در طول سال برای مسئولان و مردم است و باید آن را از حالت شعاری به میدان عمل تبدیل کنیم.

خبر جدید  ورود ۲۲۶ میلیون دلار سرمایه خارجی به استان خراسان‌رضوی از ابتدای دولت تدبیر و امید

حجت الاسلام امینی گریزی به نامگذاری سال قبل زد و گفت:حقیقتا سفره مردم در استفاده از کالاهای ایرانی بزرگ تر شد ولی سفره معیشت مردم کوچک تر شد که بیانگر این است که مردم به وظیفه خود عمل کردند ولی مسئولان نتوانستند این شعار را به طور کامل اجرایی کنند

وی با توجه به منویات مقام معظم رهبری گفت: عده ایی به دنبال این هستند که سال ۹۸ سال سختی به لحاظ معیشتی و اقتصادی است ومی خواهند از این طریق دل مردم را خالی کنند در صورتی که ملت ایران در طول ۴۰ سال گذشته از انقلاب در تحریم بوده اند و توانسته اند به پیروزی دست پیدا کنند و برماست که تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

خبر جدید  نمایشگاه قرآن نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت داشته است

امام جمعه بردسکن به شهادت یکی از ماموران انتظامی اهل شهرستان بردسکن در مشهد اشاره کرد و گفت: پیکر شهید ستوان هادی صفایی فردا ساعت ۹ ونیم صبح از ستاد انتظامی شهرستان بردسکن تشییع و به زادگاهش روستای خمی خاکسپاری خواهد شد.

وی ضمن تبریک و تسلیت به نیروهای جان برکف نیروی انتظامی و خانواده این شهید گفت: درایامی که مردم دلشان خوش است و به مسافرت و دید و بازدید ها می روند نیروی انتظامی با حضور در صحنه خود حافظ امنیت و جان و مال مردم هستند و با نثار جان خود امنیت و آسایش را برای ما به ارمغان می آورند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *