مسئول امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد گفت: یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای معنوی دانشگاه آزاد اسلامی، برگزاری مسابقات قرآن و عترت برای جوانان است. " />مسابقات قرآن و عترت بزرگ‌ترین دستاورد معنوی دانشگاه آزاد است | اخبار مشهد خراسان ما - Part 62348
اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مسابقات قرآن و عترت بزرگ‌ترین دستاورد معنوی دانشگاه آزاد است

مسابقات قرآن و عترت بزرگ‌ترین دستاورد معنوی دانشگاه آزاد است

حجتالاسلام محمود عاشوری در حاشیه برگزاری مسابقات شفاهی قرآن و عترت در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در گناباد اظهار کرد: این دوره از مسابقات در دو بخش جداگانه برادران و خواهران برگزار شد که مسابقات خواهران در رشتههای ترتیل و حفظ پنج جزء و مسابقات برادران نیز در رشتههای ترتیل و تحقیق بود.

وی با بیان اینکه در ۴۰ سالگی انقلاب با افتخار میتوان از تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی به فرمان امام راحل بهعنوان بزرگترین دستاورد علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نام برد، گفت: متعاقباً یکی از برترین و بزرگترین دستاوردهای فرهنگی و معنوی دانشگاه آزاد اسلامی نیز مسابقات قرآن و عترت و ترویج فرهنگ قرآنی بین جوانان و جامعه دانشگاهی در سراسر کشور است.

مسئول امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد به فعالیتهای فرهنگی و بهویژه قرآنی در این واحد دانشگاهی پرداخت و خاطرنشان کرد: علاوه بر مسابقات قرآن و عترت که بهصورت سراسری در همه واحدهای دانشگاهی کشور برگزار میشوددر دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد شاهد برپایی و برگزاری محافل انس با قرآن ویژه دانشجویان در مسجد و مجتمعهای خوابگاهی هستیم.

عاشوری فعالیتهای قرآنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد در حوزه کارکنان را برگزاری کارگاههای ضمن خدمت، آموزش و تفسیر قرآن و برپایی دوره قرائت قرآن هفتگی عنوان و شکلگیری جلسات هفتگی دوره قرائت قرآن کارکنان را از سال ۱۳۷۲ یعنی ۲۵ سال قبل ذکر کرد.

وی استقبال دانشجویان خواهر در این دوره از مسابقات را درخور توجه دانست و خاطرنشان کرد: برگزیدگان بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت به مسابقات استانی معرفی میشوند و متعاقباً رتبههای برتر استانی به مسابقات کشوری راه پیدا خواهند کرد.

خبر جدید  نیاز شهرستان قوچان به مؤسسه‌های قرآنی بیشتر/ استعدادهایی که به‌‌دلیل مشکل مالی شکوفا نمی‌شوند

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *