اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مسابقه فرهنگی «گام دوم انقلاب» در حرم رضوی برگزار می‌شود

مسابقه فرهنگی «گام دوم انقلاب» در حرم رضوی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدسو به نقل از آستان نیوز، معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در راستای تبیین گام دوم انقلاب با آغاز دهه پنجم و بیانیه راهبردی رهبر انقلاب برای ادامه مسیر و حرکت به سوی آرمانهای انقلاب، مسابقه فرهنگی «گام دوم انقلاب» را برای زائران و مجاوران طراحی کرده است.

این مسابقه با توجه به پیام تعیینکننده رهبر معظم انقلاب در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با رویکرد ترویج مطالعه عمیق و آشنایی زائران و مجاوران امام رضا(ع) با این بیانیه تنظیم شده و در حرم مطهر رضوی برگزار میشود.

خبر جدید  رزم‌حسینی همچنان گزینه نخست استانداری خراسان رضوی؛ استانداری پژمان صحت ندارد

علاقهمندان میتوانند پاسخنامههای خود را به سه روش پیامکی و ارسال از طریق پست، مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامعه آستان قدس رضوی به نشانیrazavi.aqr.ir و پاسخ به سوالات در پاسخنامه و تحویل به صندوقهای مخصوص مستقر در کیوسکهای راهنمای زائر در مسابقه «گام دوم انقلاب» شرکت کنند و از هدایای متبرک آستان قدس رضوی بهرهمند شوند.

آخرین مهلت شرکت در این مسابقه فرهنگی ۲۲ اسفند ماه سال جاری است و قرعهکشی از بین پاسخهای صحیح به صورت روزانه انجام شده و نتیجه آن از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۰۲۲۲۲ به اطلاع برندگان ابلاغ میشود.

خبر جدید  «خدمت کریمانه؛ مهربانی به رسم اهل بیت(ع)» شعار دهه کرامت ۹۸ آستان قدس رضوی

گفتنی است؛ برگزاری مسابقات و تولید محصولات فرهنگی اعم از کتاب، پوستر و کارتپستال از جمله فعالیتهای فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبتهای مختلف در طول سال انجام میشود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *