خراسان ما
خراسان ما

مشهدالرضا امشب مسرور میلاد ابن الرضا(ع)

مشهدالرضا امشب مسرور میلاد ابن الرضا(ع)

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، آستان ملائک نشین رضوی گلباران و مملو از حضور جمع بی شماری از زائران ومشهدالرضا مسرور میلاد ابن الرضا دلدادگان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام شده است که در شب ولادت امام محمد تقی(ع)، پدر بزرگوارش حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) را مهمان شده و این عید بزرگ را به شادی نشسته اند.

به همین مناسبت مراسم جشن و مواودی امشب در حرم رضوی برپاست.

مدیر تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: ویژه برنامه شب میلاد با سعادت ابن الرضا(ع) که از قبل از نماز مغرب و عشاء با محوریت رواق امام خمینی(ره) آغاز شده با سخنرانی و مداحی ادامه یافته است.

حجت الاسلام سعید آخوندی افزود: مراسم خجسته سالروز ولادت باسعادت نهمین پیشوای هدایت حضرت باب الحوائج امام محمد تقی(ع) در حرم رضوی، فردا یکشنبه همزمان با ۱۰ رجب المرجب در حرم مطهر رضوی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این ویژه برنامه حجج اسلام محمدرضا رضاییتهرانی و محسن قرائتی سخنرانی خواهند کرد.

مدیر تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: سحنرانی و مولودی خوانی از دیگر برنامه های سالروز میلاد امام جواد (ع) در حرم رضوی است.

آخوندی افزود: به مناسبت این ایام مبارک مراسم جشن و سخنرانی ویژه بانوان در رواق حضرت زهرا(س) تدارک دیده شده است که فردا قبل از نماز مغرب و عشاء برگزار می شود.

وی گفت: ویژه برنامه جشن شام ولادت حضرت جواد الائمه (ع) هم فردا شب با حضور گسترده زائران و مجاوران رضوی در حرم امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.


منبع :: http://mashhad.iribnews.irدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد