اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد|«بهارانه کتاب»؛ سهم «به نشر» از سبد مطالعه نوروزی مشخص شد

مشهد|«بهارانه کتاب»؛ سهم «به نشر» از سبد مطالعه نوروزی مشخص شد

حسین سعیدی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدساظهار داشت: با توجه به میزان فروش سالهای گذشته در بازه زمانی نوروز، اجرای طرحی مدون برای این ایام پرمخاطب برنامهریزی شد که با دستهبندی موضوعات و براساس اولویت در حال اجرا است.

وی افزود: بهنشر به عنوان یک برند خدماترسان در روزهای پیش روی سال جدید با اولویتبندی اقدامات و با اتکا به توان و ظرفیتی که در این حوزه وجود دارد نسبت به ارتقای سرانه مطالعه در کشور گام برمیدارد.

مدیرعامل بهنشر با اشاره به اجرای این طرح دو مرحلهای اظهار داشت: در مرحله نخست، طراحی ستادی و عملیاتی در بازه زمانی بیستم بهمن ماه تا بیستم اسفندماه انجام شد و در بازه زمانی ۲۰ اسفند ماه ۹۷ تا پایان ۲۰ فروردین ۹۸ مرحله دوم این طرح در حوزه نظارت، کنترل، پشتیبانی و دریافت نتایج اجرا خواهد شد.

سعیدی با اشاره به مهمترین فعالیتها و اقدامات این طرح خاطرنشان کرد: فعالیت شبانهروزی فروشگاههای کتاب و محصولات فرهنگی بهنشر در تمامی شعبههای اطراف حرم مطهر رضوی، تجهیز شعب فروشگاهی، جابجایی کتب، تخفیفات نوروزی کتاب و … در دستور کار قرار دارد.

خبر جدید  مراسم ترحیم آیت‌الله هاشمی‎شاهرودی در حرم رضوی برگزار می‎شود

وی به جزئیات این فعالیتها پرداخت و عنوان کرد: یکی از بیسابقهترین و مهمترین فعالیتهای بهنشر بحث تقسیم کتاب بین فروشگاهی خواهد بود به طوری که با برنامهریزی انجام شده، تحلیل موجودی فروش هر فروشگاه بررسی خواهد شد.

مدیرعامل به نشر همچنین با اشاره به اینکه حجم قابل توجهی از سفرهای نوروزی به مشهد مقدس از طریق خطوط ریلی صورت می گیرد به افتتاح شعبه جدید کتاب و محصولات فرهنگی بهنشر در ایستگاه راهآهن مشهد اشاره و بیان کرد: احداث فروشگاه در راهآهن جزئی از ضروریات استتا زائران و مسافران نوروزی در ساعات حضور در این مکان اوقات خود را با کتاب سپری کنند.

سعیدی همچنین از شبانه روزی شدن فعالیت تمامی فروشگاههای کتاب و محصولات فرهنگی بهنشر در ایام نوروز در اطراف حرم مطهر امام علی بن موسی الرضا(ع) خبر داد و بیان کرد: با توجه به تجربیات گذشته و لزوم خدمت رسانی ۲۴ ساعته به زائران، پیشبینی و نحوه اقدام صحیح آن صورت گرفته است.

به گفته سعیدی تخفیفات نوروزی کتاب همانند سال های گذشته برای رضایت مندی زائران و مسافران مشهدالرضا در دستور کار قرار دارد.

خبر جدید  گزارش ویدئویی تسنیم| روایتی از حضور ‌‌حماسی مردم در بدرقه شهدای مقاومت در نمایشگاه «بدرقه تا آسمان»

تجهیز شعب، جذب نیروهای توانمند در ایام نوروز، تدوین بروشورهای تبلغاتی در راستای ارائه بهتر محصولات به مشتریان، ایجاد فضایی برای اقامت بهاری در کافه کتاب فروشگاه امامت، احداث فروشگاه کتاب باب الرضا(ع) و باب القبله در اطراف حرم مطهر رضوی و… از دیگر اقدامات نوروزی است که مدیرعامل بهنشر به آنها اشاره کرد.

سعیدی همچنین از راهاندازی بخش سوغات زائر در هر یک از فروشگاه های کتاب و محصولات فرهنگی بهنشر در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: اطلاع رسانی و تبلیغات در مبادی ورودی مشهد مقدس و برپایی مراسم افتتاحیه برای شعب جدید از دیگر برنامه های این انتشارات در سال جدید است.

خبر جدید  حرم منور رضوی در روز شهادت امام هادی(ع) سیاه‌پوش شد

وی یادآور شد: بهنشر(انتشارات آستان قدس رضوی) دارای ۱۷ فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در مشهد مقدس و ۱۶ فروشگاه و نمایندگی در شهرهای تهران، خرم آباد، تبریز، اردبیل، شاهرود، تربت حیدریه، شهرکرد، گرگان، بجنورد، چناران، درگز، گلبهار، نیشابور، بیرجند، طبس و زاهدان است.

مدیرعامل بهنشر در پایان ابراز امیدواری کرد: با اتکا به امکانات موجود، تمامی اقدامات و فعالیت های صورت گرفته بتواند در راستای رضایتمندی مخاطبان کتاب همراه باشد.

مدیرعامل به نشر خاطرنشان کرد: علاقهمندان برای آگاهی از اخبار بهنشر و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوی میتوانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاههای سطح شهر مشهد و نمایندگیهای سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۳۲۰۹ یا کانال اطلاعرسانی بهنشر از طریق پیامرسانهای بله و ایتا به آدرس @behnashr نیز از دیگر راههای برقراری ارتباط با این انتشارات است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *