اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد|بیانیه گام دوم انقلاب یک منظومه سیاسی کامل و جامع است

مشهد|بیانیه گام دوم انقلاب یک منظومه سیاسی کامل و جامع است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، سیدمحمدحسینی عصر امروزدر جمع اعضای شاخه جوانان و دانشجویان خراسان رضوی جمعیت پیشرفت و عدالتاظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب یک منظومه سیاسی کامل و جامع است که توجه و عمل به آن میتواند موتور محرک و پیشران برنامههای کشور در دهه پنجم انقلاب باشد.

‎حسینی با انتقاد از نگاه امیدوارنه دولت به غرب تصریح کرد: آمریکا قبله آمال برخی دولتمردان است و بخش بزرگی از ضعف کارنامه اقتصادی دولت محصول نگاه به بیرون و غفلت از توان داخلی و ظرفیتهای منطقهای ایران است .

خبر جدید  اختتامیه دوازدهمین جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان رضوی در مشهد برگزار شد

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد:در حالی که به اذعان ترامپ، آمریکا ۷ تریلیون دلار در عراق و سوریه هزینه کرد اما ایران با دفاع از جبهه مقاومت و درایت و عقلانیت پیروزیهای بزرگی را در منطقه رقم زد که مثلث آمریکا، آل سعود و رژیم صهیونیستی اسرائیل را مفتضح ساخت و تهدیدات منطقهای را به فرصت تبدیل کرد.

وی گفت: ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه تجارت و بازرگانی با عراق و دیگر همسایگان در زمینههای مختلف وجود دارد؛عملا حدود ۹۰ درصد از بودجه صرف حقوق و امور جاری کشور میشودو تنها ۱۰ درصد به انجام کارهای عمرانی اختصاص مییابدکه بسیار کم است و تبعات منفی فراوانی از جمله رکود را به همراه دارد.

خبر جدید  سردار پاکپور: دکترین "تهاجم به عمق دشمن" در دستور کار نیروی زمینی سپاه/ نیازهای دفاعی را خودمان تأمین می‌کنیم

‎دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی‎ در بخش دیگری از سخنانش افزود: در شرایطی که دشمن برای براندازی و یا آسیب جدی به نظام، به تحریمهای بیسابقه و هوشمندانه و دامن زدن به آشوبهای سراسری دل بسته بود، رهنمودهای داهیانه رهبری، مشارکت گسترده مردم در حمایت از نظام اسلامی و راهپیماییها و بینش سیاسی بالای مردم سببشکست توطئهها و سرمایهگذاریهای سنگین دشمن شد.

خبر جدید  بازار گل مشهد دچار حریق شد‌

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *