اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد|تهدیدات دشمن در آستانه ۲۲ بهمن حضور مردم را حماسی‌تر می‌کند

مشهد|تهدیدات دشمن در آستانه ۲۲ بهمن حضور مردم را حماسی‌تر می‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، آیت الله سیدمجتبی حسینی ظهر امروز در سخنرانی پیش خطبههای نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: هرچه شهید بیشتر میشود متقابلا شهامت نیز بیشتر میشود؛ دشمن پیشبینی میکرد سوریه فقط دو ماه دوام داشته باشد اما نیروی شهادت نتیجه دیگری را رقم زد و به پیروزیهای بلندی نیز رسیده شد و امیدواریم در آینده نزدیک اتفاقات بیشتری رقم بخورد.

نماینده مقام معظم رهبری در کشور عراق بیان کرد: در عراق نیز حیدریون حاضر هستند و قبل از آن نیز تعداد زیادی شهید در ایران دادند امروز روحیه بالاتری دارند؛ اوایل کار در ایران تعدادشان اندک بود در آخر عدد به هزاران نفر رسید و تعداد بسیار زیادی نیز شهید دادند اما مقاومت کردند.

آیت الله حسینی گفت: آمریکا درصدد بود عراق را به یک پایگاه منطقهای در مقابل ایران تبدیل کند و مقابل سوریه و فلسطین و مقاومت لبنانقد علم کند اما همان سربازان با هدف قرار دادن سربازان آمریکایی آنها را مجبور کردند این کشور را ترک کنند.

خبر جدید  واکنش دانش‌آموزان خراسانی به حوادث چهارشنبه آخر سال؛ ترقه بازی نمی‌کنیم!

وی با اشاره به اینکه آمریکاییها در نجف پایگاه مهمی داشتند اما وحشت آنها را فراگرفت و فرار کردند ادامه داد: دیگر در میان مردم امروز عراق، جرات نفوذ ندارند و ترامپ برای آمدن به عراق، شبانه و با پرواز و به تعبیر خودش چراغ خاموش آمد و برگشت.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود:امروز آمریکا از این مجاهدان وحشت دارد و خداوند متعال در دل اینها وحشت ایجاد کرد؛ یمن نیز واقعا مظلوم است و عربستان آنجا را بمباران میکند و مردم یمن در فقر و محاصره شدید اقتصادی هستند اما مردم یمن روحیه بالایی دارند؛ شاهد قضیه نیز این است که راهپیماییها و تجمعات در صنعا عدد بسیار بالایی است.

آیتالله حسینی گفت: عربستان نوکر آمریکا و گاو شیرده این کشور است و با توجه به جمیع این جهات شاهد هستیم که مردم یمن روحیه بالایی دارند و روح شهادت خواهی روز به روز در دنیا در حال افزایش است و این سبب خشم دشمن و مستکبران است. تشییع این شهدا، روح معنویت را در میان مردم میدمد.

خبر جدید  آماده انعقاد قرارداد ساخت شهر فرودگاهی مشهد مقدس هستیم

وی خاطرنشان کرد: قرآن میفرماید کسانی که تقوا داشته باشند خداوند برای آنها اجر عظیمی را لحاظ میکند؛ عنوان کردند قصد داریم ایران را ریشهکن کنیم اما جوانان ما قویتر شدند و ما در اکثر سالها شاهد هستیم که قبل از ۲۲ بهمن دشمن تهدید کند و برعکس، ملت ما هرچه بیشتر تهدید شود بیشتر پای کار میآید و امسال نیز ملت ما بیشتر و بهتر حضور پیدا خواهد کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: ما به آمریکا نیازی نداریم و اگر قرار به حل مشکلی باشد در درون کشور خودمان حل میشود و این شعار مهم ما است و در قرآن نیز بر این نکته تصریح شده است. کسانی که دل به غرب بستهاند و ضد انقلاب هستند هراس دارند اما ما نباید از آنها هراس داشته باشیم زیرا فقط و فقط، شیطان دوستان خودش را میتواند بترساند.

آیت الله حسینی ادامه داد: بسیاری از کشورهای منطقه در مقابل آمریکا ارادهای ندارند و حرفهای آمریکا را در منطقه عنوان میکنند؛ فتنه فرهنگی از فتنه نظامی سختتر است زیرا در فتنه نظامی دوست و دشمن مشخص است اما در فتنه فرهنگی این مرز مشخص نیست. مردم مشکلات جدی اقتصادی دارند و وظیفه مسئولان هم برطرف کردن این مسائل است اما در عین حال بزرگنمایی و سیاه نمایی در این زمینه کار دشمن است.آمریکا به دنبال مایوس کردن و دلسرد کردن مردم ما است و مسائل اقتصادی را آخر خط نشان دهد در حالی که خیلی از کشورهای غربی نیز با مسائل اقتصادی دست به گریبان است.

خبر جدید  رئیس ستاد قرارگاه مبارزه با کرونا: وضعیت کرونا در خوزستان بحرانی‌ شد /‌ وضعیت قرمز در خراسان رضوی، بوشهر، هرمزگان و لرستان

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *