اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد|دستگاه قضایی با اصل کنسرت "سالم" مخالفتی ندارد

مشهد|دستگاه قضایی با اصل کنسرت "سالم" مخالفتی ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، حجتالاسلام علی مظفری صبح امروز در دیدار با استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: موسسات مالی و اعتباری و پدیده از جمله مشکلات این استان هستند. اما بزرگترین مشکل، پدیده است. اگر چه برای پدیده در شورای تدبیر استان جلساتی برگزار شد، اما برای مسائل آن هیچ کاری انجام نشده و هیچ کدام از مطالبات مردم در مورد پدیده حل و فصل نشد.

خبر جدید  ۳۰۸ تیم در رقابت‌های جام رمضان مشهد حضور پیدا کردند

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی بیان کرد: همه که ما را میبینند، در ابتدا از کنسرت و علی مطهری میپرسند، اما دستگاه قضایی همیشه اعلام کرده که با اصل کنسرت به صورت سالم و کنترل شده مخالف نیست.

مظفری عنوان کرد: اینجا یا کنسرت تشکیل نشده، اگر هم برگزار شده به فساد کشیده شده است. نمونه آن برج سلمان است که با مجوز برگزار شد، اما فیلمهای آن در سطح کشور پخش شد و سببهتک حرمت امام رضا(ع) شد.

وی خاطرنشان کرد: دعوت از علی مطهری به مشهد نیز توسط مجموعهای که اصلا مجوز قانونی نداشت، انجام شد. همچنین به خاطر وجود سابقهای در رفتارهای مطهری در دیگر شهرها، دغدغههایی داشتیم. بر خلاف تذکرات ما، این موضوع جدی گرفته نشد و از او دعوت کردند که در نهایت سبب لغو شدن سخنرانی او شد.

خبر جدید  مشهد| دانشگاه آزاد ظرفیت مناسبی برای تمدن‌سازی در گام دوم انقلاب دارد

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *