خراسان ما
خراسان ما

مشهد|محرومیت‌زدایی گامی مهم در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی است

مشهد|محرومیت‌زدایی گامی مهم در مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدسو به نقل از آستان نیوز، حامد صادقی در دومین نشست آموزشی کانونهای خادمیاری منتخب محلی استان‎‏ها که با حضور نمایندگان کانون‎های منتخب استانها برگزار شد، اظهار داشت: در بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری صادر شده است، بحث تمدن نوین اسلامی مطرح شده که در این تمدن محرومیت وجود ندارد.

وی با اشاره به این مطلب افزود: برای محرومیت زدایی در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی در گام اول انقلاب تلاشهایی انجام شده استکه کافی نیست و قصوراتی در آن وجود دارد.

صادقی با اشاره به افزوده شدن ۶۲۰ هزار خانوار به مددجویان کمیته امداد، آن را ناشی از کاستیهای برنامهریزی در این خصوص عنوان کرد و گفت: این آمار نشان دهنده آن است که روشهای ما برای محرومیتزدایی روشهای خوبی نبوده و باید در روند فعالیت‎های انجام شده تجدید نظر کنیم.

سرپرست معاونت محرومیتزدایی آستان قدس رضوی با اشاره به فعالیت نهادهای مختلفی مانند آستان قدس رضوی، سپاه پاسداران، کمیته امداد، بهزیستی، بنیاد مستضعفان و … در این زمینه ابراز کرد: با وجود همکاریهای سازمانهای مختلف در این خصوص تا رسیدن به نتیجه دلخواه فاصله بسیار است.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد