اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهدمقدس برای میزبانی جام جهانی کشتی اعلام آمادگی کرد

مشهدمقدس برای میزبانی جام جهانی کشتی اعلام آمادگی کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، محمدرضا کلائی شهردار مشهدمقدس در نامهای خطاب به لالویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی با اشاره به آمادگی این کلانشهر در پذیرش مجدد میزبانی جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۹، اظهار داشت: با توجه به قطعی شدن حضور و دعوت از تیم جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۹، با افتخار آمادگی خود را برای میزبانی جام جهانی اعلام میکنیم تا بتوانیم همچنان به عنوان حامی در کنار کشتی ایران قرار داشته باشیم.

خبر جدید  پرداخت بدهی «دیارا سوبا»؛ کابوس کسر امتیاز از پدیده دور شد

وی با اشاره به تفاهمنامه تیرماه ۹۷ بین شهرداری مشهد مقدس و ریاست وقت فدراسیون کشتی در زمینهمیزبانی جام جهانی ۲۰۱۹، بیان کرد: تاریخی که برای این مسابقات پیشنهاد شده بود اواخر اسفند ماه جاری بود.

شهردار مشهد افزود: پس از آن نماینده اتحادیه جهانی نیز از امکانات مشهد بازدید کرد و آن طور که از شواهد و قرائن بر میآمد، گزارش وی نیز از إمکانات و لوجستیک مشهد مثبت بود.

خبر جدید  محمدکاظم کاظمی: شعر تغزلی عمومیت یافته و شاعران از مسائل روز جامعه غافل هستند

کلائی ادامه داد: متاسفانه چندی پیش اعلام شد به دلیل اینکه ایران در جام آتی حضور ندارد، میزبانی از مشهد به شهری در روسیه منتقل شده و در کمیسیون فنی اتحادیه افتخار میزبانی از مشهد گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: این مسئلهسببناخرسندی مردم مشهد شد و با توجه به تدارکات انجام شده، مدیریت شهری را نیز متضرر کرد.

خبر جدید  عامل کلاهبرداری ۸ میلیارد تومانی در مشهد دستگیر شد

شهردار مشهد به انتشار خبر دعوت از ایران در جام جهانی ۲۰۱۹ اشاره کرد و گفت: از این رو این کلانشهر مجددا آمادگی خود را برای میزبانی جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۹ اعلام میکند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *