اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد|کارگردان سرو زیر آب: هر آنچه در دفاع‌مقدس دیده‌ام در فیلم‌هایم روایت می‌کنم

مشهد|کارگردان سرو زیر آب: هر آنچه در دفاع‌مقدس دیده‌ام در فیلم‌هایم روایت می‌کنم

محمدعلی باشهآهنگر در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس در حاشیه جشنواره فیلم و عکس تسنیم اظهار داشت:کار فرهنگی که جوانان را به سمت و سوی الهی میکشاند قطعا ارزشمند است و جشنواره تسنیم با موضوع قرآنی از آن دسته کارهای فرهنگی ارزشمند بوده که قابل تقدیر است.

وی با اشاره به حضورشدر جنگ و دوران دفاعمقدس گفت:مهمترین دورهزندگی انسان، دوره نوجوانی و جوانی است که تحت تاثیرات و شکلگیری شخصیت قرار دارد، من این دوران را در جنگ بهسر بردم.

خبر جدید  ‌سیلاب کدام محورهای خراسان رضوی را مسدود کرد؟

باشه آهنگر ادامه داد: نخستینتلنگری که در آن روزها برای من به وجود آمد، بهم ریختگی زندگی مردم و تعرض به خاک کشور بود که این چیزها جوان رابرای ایستادگی و دفاع از کشور ترغیب و تهییج میکند.

کارگردان سرو زیر آب بیان کرد: من در سن ۱۸سالگی ازدواج کردم و در آن شرایط جنگ خیلی برایمنگرانکننده بود و در آن شرایط جنگ شخصیت مقاومی از افراد میسازد که قابل مقایسه با هیچ موقعیتی نیست.

خبر جدید  مشهد| ۹ دی باطل‌السحر عملیات روانی و جنگ اقتصادی دشمنان است

وی در زمینهدغدغهاش به ساختن فیلمهای جنگ و دفاعمقدس اظهار داشت: من هر آنچه را که در جنگ دیدهام در فیلمهایم روایت میکنم، شاید بعضی از این روایتها قابل باور نباشد اما من در فیلمهایم هیچ وقت تحریف و اغراق نکردهام.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  حضو‌ر تولیت آستان قدس ‌در روستای محروم گوجگی‌ خراسان رضوی / توزیع یک هزار پرس غذا بین اهالی روستا + تصاویر


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *