خراسان ما
خراسان ما

مشهد|۲۰۰۰ پروژه محرومیت زدایی سپاه امام رضا(ع) به بهره برداری رسید

مشهد|۲۰۰۰ پروژه محرومیت زدایی سپاه امام رضا(ع) به بهره برداری رسید

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، سردار یعقوبعلی نظری امشب در جلسه شورای اداری خراسان رضوی در محل استانداری خراسان رضویاظهار داشت:همزمان با دومین روز دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، از ۲۰۰۰ پروژه محرومیتزدایی سپاه امام رضا(ع) بهرهبرداری و عملیات اجرایی۳۶۵۰ پروژه دیگر آغاز شد.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) بیان کرد:این پروژهها از سوی بسیج مستضعفین و دو قرارگاه شهید برونسی و پیشرفت و آبادانی سپاه در طول سال جاری اجرایی شده است.

سردار نظری بیان کرد: ۲ هزار پروژه در سه سطح ساخت، تکمیل و ترمیم، با مشارکت دستگاههای دولتی اجرایی شدهو شامل فعالیتهای عمرانی زودبازده مانند خانه محروم، خانه عالم و بند خاکی میشود.

وی خاطرنشان کرد: ۳۰۰۰ پروژه مربوط به ساخت خانه برای محرومان در سال ۹۸ اجرایی میشود که توافق اولیه آن را با اداره کل کمیته امداد خمینی(ره) منعقد کردهایم.

سردار نظری خاطرنشان کرد: آماده هستیم با ظرفیت بسیج و سپاه استان به برنامههای اقتصادی استاندار جدید خراسان رضوی کمک کنیم و قطعا از هیچ کمکی در این مسیر به استاندار خراسان رضوی دریغ نمیکنیم.

وی با اشاره به اینکه فعالیتهای محرومیت زدایی سپاه امام رضا(ع) در تعامل با سایر دستگاهها صورت میگیرد خاطرنشان کرد: تمامی این فعالیتها در راستای این مسئله است که از ظرفیت تمامی بخشها برای کمک به مدیران اجرایی استان بهره بگیریم.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد