اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد| بهروز رهبری‌فرد: پرسپولیس باید راحت‌تر از قبل قهرمان شود

مشهد| بهروز رهبری‌فرد: پرسپولیس باید راحت‌تر از قبل قهرمان شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، بهروز رهبریفرد که امشب با لباس تیم شهدای چوار ۶۵ در دیدار خیریه برابر یاران خداد عزیزی به میدان رفته بود، دربارهاین دیدار دوستانه اظهار داشت: بازی که بیشتر جنبه دوستانه داشت و برای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سال ۶۵ برگزار شد، خوشحالم که در این دیدار حضور داشتم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در زمینهشرایط این تیم در لیگ اظهار کرد: وقتی پنجره بسته بود، با چند جوان این تیم بهترین نتیجه را گرفت. الان هم که با باز شدن پنجره چند ستاره به این تیم اضافه شدهاند و با جذب بازیکنان جدید فشار برای گرفتن نتایج بهتر برای پرسپولیس بیشتر شده است، همه توقع قهرمانی دارند اما فوتبال قابل پیشبینی نیست و نمیتوان گفت قطعا پرسپولیس قهرمان است. توقع خودم به شخصه این است که از سالهای قبل راحتتر قهرمان شویم.

خبر جدید  تمامی قنوات خراسان‌رضوی نیازمند لایروبی است

رهبری فرد همچنین افزود: با اضافه شدن ۵ یار عالی، باید پرسپولیس راحتتر قهرمان شود. البته نباید فراموش کنیم رقبای سرسختی مثل سپاهان، تراکتور و استقلال حضور دارند که زحمت کشیدهاند.

رهبریفرد در زمینهاعتراضات زیاد باریکنان پرسپولیس به داوری در جریان بازیهای این تیم گفت: از روز آغاز فوتبال همیشه اعتراض به داوری وجود داشتهو موضوع جدیدی نیست. زمانِ ما هم بوده و قبل از ما هم وضع همین بوده است. داور هم انسان است و اشتباه میکند، چون برخی تصمیمات در نتیجه نهایی تاثیرگذار است این صحبتها مطرح میشود. بازی با فولاد اگر مساوی میشد، این اتفاقات رخ نمیداد.

خبر جدید  پرداخت بدهی «دیارا سوبا»؛ کابوس کسر امتیاز از پدیده دور شد

وی دربارهمقایسه رفتارهای شجاع خلیلزاده با دوران بازی خودش و اعتراضات بسیار زیاد به داوری نیز اذعان کرد: این اعتراضات در نهایت نتیجهاش میشود اتفاقی که در بازی ایران و ژاپن رخ داد. این اعتراضها در نهایت منجر به از دست دادن جام میشود. باید از این اتفاقات تلخ درس بگیریم.

خبر جدید  قائم‌مقام جدید تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *