اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد| بیانیه گام دوم مانیفست اقدام در چله دوم انقلاب است

مشهد| بیانیه گام دوم مانیفست اقدام در چله دوم انقلاب است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، محمدسعید احدیان امشب در نشست نقد و بررسی راهکارهای اجرایی گام دوم انقلاب در مرکز همایشهای روزنامه قدس اظهار داشت:نگاه راهبردی به بیانیه گام دوم، تأثیر بسیاری در تولید ثروت دارد، باید در بیپولترین شرایط هم پژوهش وجود داشته باشد و حذف نشود.

دبیرکل جبهه آرمانخواهان واقع بین بیان کرد: باید مانیفستاقدام داشته باشیم، چگونگی انجام امور مذکور توسط امام راحل به عنوان اصل باید در نظر گرفته شود و کمیسیونها و کارگروههایمختلف نیز بر این مورد تمرکز دارند، مقام معظم رهبریدر تمامبیانیه گام دوم انقلاب، جوانان را مخاطب خود قرار داده است، حتی در حوزههای اجرایی نیز ایشاناز جوانان انتظارات زیادی دارند.

وی تصریح کرد: مخاطب قرار دادن جوانان به معنای مسئولیت نداشتن مسئولان نیست، بلکه مقام معظم رهبریشاید امید بیشتری به جوانان دارند، کلمه به کلمه بیانیه گام دوم با تأمل نوشته شده است، این بیانیه مخاطبان زیادی داشته اما جوانان مخاطبان اصلی گام دوم هستند، بخش بسیاری از اقدامات مذکور در بیانیه، توسط مسئولان محقق میشود اما مقام معظم رهبری جوانان را مخاطب خود قرار دادهاند.

خبر جدید  گزارش تسنیم از مرز دوغارون| استقبال ایرانی‌ها ‌از زائران افغانستانی اربعین در ‌مرز دوغارون‌ + فیلم

احدیان گفت: «نخستین توصیه من امید و نگاه خوشبینانه به آینده است، بدون این کلید اساسی همه قفلها، هیچ گامی نمیتوان برداشت» یکی از متون بسیار قابل تأمل در این بیانیه گام دوم است، ایشان در بخش اقتصاد نیز میفرمایند که بیگمان یک مجموعه جوان، دانا، مؤمن و مسلط بر دانستههای اقتصادی در دولت به مقاصد میرسند.

خبر جدید  دلایل استعفای شهردار نیشابور مشخص شد

وی اظهار داشت: در موضوع عزت ملی، دولت جمهوری اسلامی باید مرزبندی خود را با دقت حفظ کند، راه طی شده فقط بخشی از نظام جمهوری اسلامی است، دنباله این مسیر به دشواری گذشته نبوده و باید با اتکا به جوانان طی شود، مدیران جوان، کارگزاران جوان، اندیشمندان جوان، فعالان جوان همه در همه میدانهای سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و بینالمللیباید شانههای خود را به زیربار مسئولیت ببرند و از تجربههای گذشته بهره ببرند، نگاه انقلابی و ملی و جهادی را به کار ببرند، این بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری است.

محسن زنگنهعضو شورای راهبردی جبهه آرمانخواهان واقعبیننیز در این جلسه اظهار داشت: انقلاب یکی از معجزات قرن اخیر و شاهد هستیم کهرهبر معظم انقلاب در این مبحث امید زیادی دارند.

خبر جدید  خراسان رضوی| سیلاب ۱۷۰ میلیارد ریال به کشاورزی کلات نادری آسیب وارد کرد

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین معجزه انقلاب در حوزه اقتصاد صورت پذیرفت، ما بدون امید نمیتوانیم وضعیت را بهتر کنیم، مقام معظم رهبریبا زبان بسیار زیبا و ساده مباحث عمیقی را بیان فرمودهاند.

وی با اشاره به اینکهاقتصاد در جامعه اسلامی هدف نیست گفت:امروز ما نیازمند به نگاه اسلامی نسبت به اقتصاد هستیم، به گفته مقام معظم رهبری، امروز تولید ثروت و افزایش آن نه تنها مخالف با قوانین اسلام نیست بلکه اسلام آن را تشویق میکند.

عضو شورای راهبردی جبهه آرمانخواهان واقع بین بیان کرد: در بحث ساختاری نیز باید مواردی گفته شود، به گفته مقام معظم رهبریدر حوزه زیرساختی بسیار ضعیف عمل کردیم، ساخت یک جاده در روستا چندین سال به طول میانجامد.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *