اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد| توجهی به بخش‌های مختلف حوزه گردشگری و سلامت نمی‌شود

مشهد| توجهی به بخش‌های مختلف حوزه گردشگری و سلامت نمی‌شود

پروین دبیری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس، با اشاره به وجود ضعفهای بسیار در بخش گردشگری در کشور اظهار داشت: حوزه گردشگری و سلامت در استان و کشور از نگاه جامعی برخوردار نیست و هنوز ایراداتی در بخشهای مختلف آن دیده میشود.

رئیس انجمن کانون فعالان گردشگری و سرمایه گذاری خراسان رضوی گفت: در بخش گردشگری و سلامت هنوز سازماندهیهای لازمه انجام نشده و باید ساختار اداری آن بهبود یابد، در صورت تحقق این امر معضلات در این بخش نسبتاَ کاهش مییابد.

خبر جدید  مهمترین وظیفه فعالان فرهنگی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است

وی با اشاره به فراگیری فعالیت در بخش گردشگری و سلامت و زیر مجموعههای آن در استان و کشور تصریح کرد: تندرستی و مدیکال زیر مجموعههای حوزه گردشگری سلامت هستند و خدمات مختلفی در این بخشها ارائه میشود، تاکنون افراد فعال در این بخش به بهترین نحو خدمت رسانی کردند.

دبیری خاطرنشان کرد: در حال حاضر افراد بسیاری در بخش مدیکال و تندرستی فعال هستند و توسط خدمت رسانی با این دو بخش درآمد مطلوبی کسب کردند، به عبارتی دیگر سه چهارم درآمد کشورهای جهان در حوزه تندرستی به دست میآید، آب درمانی، ماساژها و دهکدههای سلامت از امور مربوط به حوزه تندرستی است.

خبر جدید  کتابخانه مرکزی مشهد ۴ ماه قبل روی اسکلت بود؛ کار جهادی برای افتتاح این کتابخانه صورت گرفت

رئیس انجمن کانون فعالان گردشگری و سرمایه گذاری خراسان رضوی بیان کرد: البته این آمار مربوط به تمامی کشورها بوده اما در کشور ما به هیچ عنوان به این بخش توجهی نمیشود و مسئولان صرفاً با بخش پزشکی همکاری دارند، بنا بر این افراد کمی در دو بخش مذکور فعالیت دارند.

خبر جدید  خراسان‌ رضوی|مزار «شهید باختر» نیازمند توجه مسئولان گناباد است؛ وعده بازسازی تا دهه فجر

وی گفت: باید به بهترین نحو در زمینه گردشگری فعالیت کنیم، در این باره میتوان انجمنها و اتحادیههای متعددی را در بخش گردشگری و سلامت تأسیس کرد و از سایر کشورهای پیشرفته در این حوزه الگوبرداری کرد، از کشورهای موفق میتوان به آفریقای جنوبی اشاره کرد.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *