خراسان ما
خراسان ما

مشهد| خداداد عزیزی: مطرح کردن اسامی زیدان و مورینیو برای تیم ملی شبیه «فیلم هندی» است

مشهد| خداداد عزیزی: مطرح کردن اسامی زیدان و مورینیو برای تیم ملی شبیه «فیلم هندی» است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، خداداد عزیزی امشب در پایان دیداردوستانه تیمهای یاران خداداد و شهدای چوار ۶۵ که در مشهد برگزار شد اظهار داشت:میخواستیم یاد و خاطره عزیزانی که در آن واقعه تلخ توسط عراقیها به شهادت رسیدند را زنده نگاه داریم. تیم شهدای چوار ۶۵ را به مشهد دعوت کردیم تا دیداری دوستانه برگزار کنیم و بازی خوبی هم اتفاقا از آب درآمد.

عزیزی در زمینهغیبت همیشگی علیرضا واحدی نیکبخت در تیم که پیشکسوتان خراسان و مشهد را دارد نیز اذعان کرد: از کسانی دعوت میکنیم که بیایند؛اگر بخواهیم از همه پیشکسوتان دعوت به عمل آوریم، باید از ۱۰۰نفر دعوت کنیم. با توجه به سلیقه خودمان به برخی پیشکسوتان میگوییم. اگر کسی ناراحت میشود ببخشید اما دیگر این مشکل خودش است.

عزیزی در زمینهاسامی مطرح شده به عنوان گزینه جایگزین کیروش در تیم ملی همچون نکونام نیز گفت: چه کسی چنین حرفی زده است؟ این صحبتها را رسانهایها راه میاندازند و در دهان بقیه میاندازند. بعد از کیروش انتخاب مربی ایرانی کاملا اشتباه است. دوما اگر قرار است مربی ایرانی انتخاب شود، این همه مربی باتجربه داریم، بعد از کجا اسم نکونام را مطرح میکنید؟امیر قلعهنویی و علی دایی با آن تجربه نتوانستند از پس تیم ملی برآیند، بعد جواد نکونام بتواند؟ چه کسی چنین صحبتی کردهاست؟ منبع این حرف رسانهها کجاست؟

عزیزی درباره مطرح شدن نام برخی مربیان مطرح دنیا مثل مورینیو و زیدان گفت: مطرح کردن اسم آنها که فیلم هندی است. انتخاب مربیای که کلا ۲ سال است سرمربیگری میکند هم شبیه به فیلم هندی است.

این پیشکسوت مشهدی همچنین در زمینهشرایط پدیده شهرخودرو در لیگ برتر گفت: تا الان که شرایط این تیم خوب بوده، امیدوارم شرایطش بهتر هم بشود اما استقلال و تراکتورسازی خیلی خوب در حال جمع کردن امتیازات هستند و در ادامه کار برای نماینده خراسان سخت میشود.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • بانک پاسارگاد