اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد| دشمن اکنون در حال رصد اتفاقات انقلاب اسلامی ایران است

مشهد| دشمن اکنون در حال رصد اتفاقات انقلاب اسلامی ایران است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،بهنقل ازآستاننیوز، حسین یکتا در ویژه برنامه بزرگداشت عملیات کربلای ۵با حضور زائران و مجاوران و تعدادی از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران در رواق امام خمینی(ره) حرم رضوی اظهار داشت:امروز ملت ایران ثمره خون شهدا را میبیند، شهدایی که رفتند و با خدا معامله کردند.

وی ادامه داد: اگر در این روزها چهل سالگی انقلاب را جشن میگیریم به برکت همین خون شهداست، دشمن اکنون در حال رصد اتفاقات انقلاب اسلامی ایران است در این چهل سال هر کلامی که امام راحل و مقام معظم رهبری گفتند به وقوع پیوست.

یکتاتاکید کرد: همه ما دیدیم که شاه از ایران رفت، در جنگ پیروز شدیم، در کردستان به پیروزی رسیدیم، صدام با چه فلاکتی کشته شد و… همه این موارد را امام راحل بارها گفته بودند، اکنون نیز هر آنچه که مقام معظم رهبری فرمودهاند به وقوع پیوسته است.

خبر جدید  مشهد مقدس| جشن‌هایی با رنگ و بوی کرامت؛ میلاد امام مهربانی‌ها نزدیک است

وی گفت: دو حرف امام راحل هنوز اتفاق نیفتاده که رهبری فرمودند این دو کلام هم اتفاق خواهد افتاد، «آزادی فلسطین» و «نابودی آل سعود» دو گفته امام راحل است که انشاءالله به زودی به وقوع میپیوندد. مقام معظم رهبری زمانی به اروپاییها فرمودندکه این داعشیها را حمایت نکنید اینها به زودی برای شما مشکل ایجاد میکنند، آنها گوش نکردند و اتفاقا داعش برای اروپاییها گرفتاری ایجاد کرد.

خبر جدید  دمای ۴۰ درجه همچنان در خراسان رضوی ماندگار است

سخنران برنامه بزرگداشت عملیات کربلای ۵ اعلام کرد: غربیها با تمام قدرت آمدند تا در سوریه بشار اسد را بیرون کنند، ایران نگذاشت و اتفاقا این آمریکاییها بودند که با ذلت بیرون رفتند.

وی با تاکید بر اینکه اکنون خون شهدا در حال اثرگذاری است، ادامه داد: امروز دهه هفتادیها در برابر داعش ایستادند، این روحیه مدافعان حرم به برکت خون شهدا است.

یکتا تصریح کرد: خیلی جای نگرانی ندارد که در میان این همه روحیه انقلابی برخی ساز مخالف میزنند، منافقان به خاطر فریب خوردن از دشمن در ابتدای انقلاب با راه امام راحل مخالفت کردند، ضد انقلابهای امروزی نیز به خاطر لقمه حرام خوردن مخالف راه انقلاب شدند.

خبر جدید  مشهد| گل‌محمدی: ترجیح می‌دهیم با تیم کامل سپاهان بازی کنیم/ به بخشیده شدن یزدانی توجه نمی‌کنیم

وی در ادامه به روایتگری یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس پرداخت و عنوان کرد: حال و صفای شهدا قبل از شهادت خیلی عجیب بود. برخی از شهدا جوری با خانوادههایشان برخورد میکردند که انگار زمان شهادتشان را میدانستند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *