اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد میزبان همایش ادبی انقلاب فاطمی

مشهد میزبان همایش ادبی انقلاب فاطمی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، دبیر سلسله همایشهای فیض حضور امروز در نشستی خبری گفت: به مناسبت برگزاری همایش ادبی انقلاب فاطمی در مشهدچهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پانزدهمین شب شعر فیض حضور با عنوان انقلاب فاطمی و با حضور شعرای آئینی و انقلابی در مشهد برگزار خواهد شد.
حجتالاسلام علی عدالتی مجد افزود: این همایش ادبی از ساعت ۱۸ تا ۲۰ دوشنبه ۲۹ بهمن به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی، در تالار ابن هیثم این دانشگاه واقع در بزرگراه شهید کلانتری مشهد آغاز خواهد شد.
وی در رابطه با موضوعات محوری شب شعر انقلاب فاطمی، گفت: موضوعات محوری این شب شعر با عناوینی همچون چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بزرگداشت مقام شهدا، امام راحل، مقام معظم رهبری، ایثارگران، نقش مردم در پایداری انقلاب، استکبارستیزی، انتظار، مهدویت، نگاهی به نامه اخیر مقام معظم رهبری در آغاز دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی به عنوان منشور امید و نیز یاد شهید مظلوم کوچک مدینه زکریا است.
در همایش ادبی انقلاب فاطمی ۴۰ شاعر ملی و استانی آئینی و انقلابی به شعرخوانی میپردازند و آخرین سرودههای خود را می سرایند.


منبع :: http://mashhad.iribnews.ir

خبر جدید  کشف بیش از 3 هزار لیتر آبلیموی غیر بهداشتی در یک کارگاه غیر مجاز در مشهد
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *