اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد| نخستین کتاب دو زبانه از سوی به‌نشر برای کودکان منتشر شد

مشهد| نخستین کتاب دو زبانه از سوی به‌نشر برای کودکان منتشر شد

حسین سعیدی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت:«بانوی آسمان و دوستان کوچکش» نوشته سمیه زمردیراد و با تصویرگری فاطمه متأله برای گروه سنی «ب» نگارش شده است.

وی اضافه کرد: این اثر در قطع رحلی کوتاه به صورت مصور با شمارگان دو هزار نسخه و با قیمت ۹۰ هزار ریال در کتابفروشیها در دسترس علاقهمندان قرار دارد.

سعیدی با بیان اینکه این کتاب نخستین کتاب بهنشر است که به دو زبان فارسی و انگلیسی به نگارش درآمده است، افزود: در کتاب «بانوی آسمان و دوستان کوچکش» که طراحی گرافیک آن را سعید سلیمی بر عهده دارد، سعی شده است در قالب داستان تخیلی، مفاهیم ارزشی همانند فضیلت نماز اول وقت و حجاب با زبانی ساده و قابل فهم برای کودکان شرح و آموزش داده شود.

خبر جدید  حضور ۳۰ هیئت عزاداری گناباد در مراسم ارتحال امام راحل

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه این انتشارات همواره به دنبال نگاهی جدی و اثرگذار در تولید آثار با مضامین و موضوعات گسترده متناسب با گروههای سنی و کودک و نوجوان است، خاطرنشان کرد: گروه کودک و نوجوان انتشارات آستان قدس رضویبا آغاز فعالیت خود از سال ۱۳۷۷ تاکنون توانسته سالانه حدود ۴۰۰ عنوان کتاب منتشر نماید که در جشنوارههای بین المللی و کشوری حائز رتبههای برتر شده است و در این مدت جزء کتابهای پر فروش در بین کودکان و نوجوانان بوده است.

خبر جدید  مشهد|مهاجرت هنرمندان به تهران اثر خوبی بر وضعیت فرهنگی شهرستان‌ها ندارد

وی در ادامه با اشاره به بخشهایی از کتاب گفت: در بخشی از کتاب «بانوی آسمان و دوستان کوچکش» که در ژانر فانتزی در اختیار کودکان قرار گرفته؛ میخوانید: حالا وقتش رسیده بود… مامان بیدار شد، وضو گرفت و با قطرات درخشان آبِ وضو روی صورت دوست داشتنیاش به اتاق آمد.

خبر جدید  زمینه ایجاد ۷۶۰۰۰ فرصت شغلی جدید در خراسان رضوی فراهم می‌شود

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *