اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد| همه زمینه ها برای ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی فراهم است

مشهد| همه زمینه ها برای ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی فراهم است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، سردار یعقوبعلی نظریدر آئین تقدیر از جهادگران عرصه بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد در تالار دانشجو این دانشگاه با بیان اینکه مهمترین دستاورد جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته، استقرار، حفظ و استحکام نظام بوده است، اظهار داشت: ما باید همچنان به این هدیه الهی به عنوان یک نعمت عظیمتوجه داشته باشیم، چراکه حیات طیبه ما در گرویحفظ، بقا، استحکام و کارکرد نظام جمهوری اسلامی ایران است.

خبر جدید  مشهد|شعر امروز به سمت «غزل موقعیت‌مدار» گرایش پیدا کرده است‌

فرمانده سپاه امام رضا(ع) با اشاره به اینکه با وجود همین اعتقاد است که مردم ما با شکوه و بصیرت در صحنههای مختلف شرکت میکنند، بیان کرد: مردم ما میان نظام مقدس اسلامی وعملکرد مسئولانتفاوت میگذارند و نشان آن را در ۲۲ بهمن امسال مشاهده کردیم.

وی افزود: حفظ این نظام که در طول ۴۰ سال در معرض تهدیدهای متعدد و مستمر بوده توسط مردم فوقالعاده بوده و پایههای نظام اسلامی مستحکم است.

خبر جدید  ‌محموله اقلام اهدایی مشهد به مناطق سیل زده اهدا می‌شود

سردار نظری بیان کرد:در سالهای پس از انقلاب علاوه حفظ استحکام نظام تولید قدرت نیز با جدیت صورت گرفته است و امروز باید خداوند را شکرگزار باشیم که در حوزه قدرت نرم و گسترش اندیشه و تفکر انقلاب اسلامی بسیاری از جوامع اسلامی به صورت خاص و جامعه بشریت به صورت عام تحت تاثیر اندیشههای ناب انقلاب اسلامی است.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت:در جغرافیا قدرت نظام ما آنقدر گسترش پیدا کردهکه امروزه در تقابل با تهدیدها محدود به مرزهای خودمان نیستیم، دشمن به خوبی متوجه این موضوع شده است.

خبر جدید  بخش عمده‌ای از بوستان‌ها و ادارات خراسان رضوی مناسب‌سازی نشده است

سردار نظری افزود:همه زیرساختها و زمینهها برای ورود به دهه پنجم انقلاب فراهم شده و امروز نمونههای تحقیقاتی و آزمایشگاهی در همه عرصههای مختلف تولید شدهاند، آنچه برای دهه بعدی انقلاب مورد نیاز بوده، تجاریسازی این محصولات در ابعاد مختلف است.با تجاریسازی این محصولات مردم ما شاهد اثرات مادی، معنوی آنها در زندگیشان خواهند بود.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *