اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد| گل‌محمدی: سه امتیاز مهمی کسب کردیم/ مسئولان مدیریت بیشتری برای رفع گرانی‌ها داشته باشند

مشهد| گل‌محمدی: سه امتیاز مهمی کسب کردیم/ مسئولان مدیریت بیشتری برای رفع گرانی‌ها داشته باشند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از مشهد، یحیی گلمحمدی پس از برتری دو بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: میخواستم به نشانه اعتراض به گرانیهایی اخیردر نشست خبری شرکت نکنم، اما به احترام به خبرنگاران شرکت کردم. از مسئولان میخواهم مدیریت بهتر و بیشتری برای رفع گرانیها داشته باشند، چرا که فشار اقتصادی زیادی روی دوش مردم است.

وی درباره بازی اظهار داشت: بازی در مجموع خوب بود، با توجه به اینکه در نیم فصل دوم بازیها حساستر میشود و تیمها سخت امتیاز از دست میدهند، سه امتیاز خوبی بدست آوردیم و با غیرت مثال زدنی پیروز شدیم. ما هر سه، چهار روز بازی کردهایم و باید از تک تک بازیکنانم تشکر کنم. بازی کردن در این شرایط واقعا کار سختی بود. بازیکنانم با پشتکار و غیرتشان توانستند این مراحل را پشت سر بگذارند. برنامه بازیها طوری است که نیاز به استراحت داریم تا عملکرد بهتری داشته باشیم. در نیمه اول و دوم به موقع گل زدیم و موقعیت خاصی به حریف ندادیم. در مجموع، این سه امتیاز راضی کننده و مهم بود، از این بابت خوشحال هستم و امیدوارم در دیدارهای بعدی نیز این سه امتیازها را بگیریم.

خبر جدید  مشهد|‌ بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان نوروز باستانی را جشن می‌گیرند

گلمحمدی در خصوص اینکه تیمش به نسبت نیم فصل اول کمتر موقعیت ایجاد میکند، گفت: این نظر شماست، نیم فصل دوم بازیها سختتر میشود. در حال حاضر در فشردگی بازیها هستیم. انتظارتان این است که هر بازی سه، چهار گل زده و ۱۵ موقعیت ایجاد کنیم؟ اگر این باشد، انتظار زیادی است.

وی در رابطه با بحث مشکل نداشتن زمین تمرین برای تیمش تصریح کرد: این مسئله هنوز حل نشده و دنبال زمین هستیم. زمینی داریم که شرایط خوبی برای تمرین کردن ندارد. هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و دنبال این هستیم که جایی را پیدا و تمرینات را در مشهد برگزار کنیم. اردوهایی در تهران برگزار کرده و آنجا تمرین میکنیم، اما برای استان خراسان رضوی و شهر بزرگ مشهد امکانات بیشتری لازم است، چرا که استعدادهای زیادی در این استان و شهر دیده میشود. حق آنهاست که چند زمین تمرین خوب داشته باشند و در بحث پایهها قوی باشیم تا در آینده از آنها برای تیم استفاده شود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در خصوص اینکه سپاهان، پرسپولیس و استقلال درگیر مسابقات آسیایی یا جام حذفی هستند و این مسئله به پدیده بیشتر کمک میکند، گفت: نمیتوانیم بگوییم آنها در فشردگی مسابقات هستند، چون آنقدر مهره دارند که استفاده کنند. به نوعی هم به سودشان است که بازیکنانشان را در شرایط بازی قرار دهند. اگر آنها مدیریت کنند، میتوانند با بهترین قوا و شرایط بدنی برابرمان قرار بگیرند. نمیتوانیم خیلی خودمان را به این موضوع دلخوش کنیم.

خبر جدید  تولیت آستان قدس: القای یأس و بی‌اعتمادی از دسیسه‌های دشمن برای ملت ایران است

گلمحمدی درباره مصدومیت محمد قاسمینژاد در این دیدار عنوان کرد: فکر نکنم به بازی بعدی برسد. البته باید معاینه دقیقی روی او صورت بگیرد، اما طبق تجربهام باید بگویم او ۱۰ روز نیاز به درمان دارد و بعید است به دیدار بعدیمان برسد.

وی در واکنش به این سؤال که آیا از عملکرد میلاد فراهانی و بهنام برزای رضایت دارد یا نه، گفت: عملکرد میلاد خیلی خوب بوده و توانسته سه بازی دروازهاش را بسته نگه دارد. بهنام از لحاظ بدنی عقب است و سعی میکنیم او را برسانیم. برزای باید تمرین بیشتری داشته باشد، اما امروز عملکرد خوبی داشت و میتواند در آینده به ما کمک کند.

خبر جدید  مراسم ایام زیارت مخصوص امام رضا(ع) در حسینیه فاطمیون مشهد برگزار می‌شود + عکس

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در مورد اینکه بحث جذب بازیکن جدید به کجا رسید، خاطرنشان کرد: صحبتهایی برای جذب بازیکنان جدید شد، اما همانطور که گفته بودم یکسری ناهماهنگیهایی بوجود آمد و فعلا لغو شده است. منتفی نیست، اما فعلا کنسل شده است.

گلمحمدی در خصوص حضور تماشاگران مشهدی در بازی امروز گفت: قصد داشتم جدا درباره این مسائل صحبت کنم. تماشاگران امروز ما را شرمنده کردند و یکی از دلایل اصلی برد ما هواداران بودند. خودم انتظار نداشتم این همه هوادار داشته باشیم، اما مشخص است که آنها این تیم را دوست دارند. از تک تک آنها تشکر میکنم. وقتی وارد استادیوم میشویم، اولین نگاهمان به صندلی و سکوهاست که پر شده یا نه. وقتی سکوها را پر میبینیم، واقعا خوشحال و دلگرم میشویم که تلاش بیشتری در زمین انجام دهیم. نمیدانم به چه زبانی از هوادارانمان تشکر کنم. از حمیداوی مالک باشگاه پدیده نیز تشکر میکنم که تماشای بازیها را رایگان کرده است، چون روی بحث حضور تماشاگران تأثیرگذار بود.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *