اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشهد| ۱۷ شهرستان خراسان‌رضوی شب گذشته شاهد بارش باران بود

مشهد| ۱۷ شهرستان خراسان‌رضوی شب گذشته شاهد بارش باران بود

یحیی قاینیپور در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدساظهار داشت: طبق آمار ارائه شده در ۱۷ شهرستان از شب گذشته بارندگی بوده که بیشترین آن در شهرستان بردسکن رخ داده است.

وی تصریح کرد: بارش باران در بردسکن به ۳۱ میلیمتر رسیده بود، پس از آن کاشمر با ۲۸ میلیمتر و تربت حیدریه با ۲۵ میلیمتر بیشترین میزان بارش در خراسان رضوی را داشتند.

مسئول مرکز پیشبینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: سایر شهرستانهایی نظیر خواف، نیشابور و بجستان نیز بارندگی مطلوبی داشتند که بالای ۲۰ میلیمتر بود.

خبر جدید  سئوال از نوجوانان مشهدی در شب چهارشنبه سوری؛ اگر ۱۰۰ میلیون بگیری حاضری به خودت آسیب بزنی؟!

وی ادامه داد: در مشهد از شب گذشته به طور کلی ۵ میلیمتر بارندگی بود که نسبت به سایر شهرستانهایی مانند بردسکن، نیشابور، خواف و مانند آن از میزان بارندگی کمتری برخوردار بود.

قاینیپور با اشاره به وضعیت مطلوب آب و هوا از نظر بارندگی بیان کرد: در حال حاضر از شرایط خوب آب و هوا برخورداریم و بارندگی تا اوایل سال ۹۸ ادامه دارد.

خبر جدید  «یک روایت معتبر» از سوی به‌نشر در نمایشگاه کتاب عرضه شد

وی با اشاره به در پیش رو داشتن بارندگی شدید، گفت: به دلیل بارش مداوم و رگباری بودن آن در خراسان رضوی، احتمال وقوع سیلاب در مسیلها و آبگرفتگی شدید وجود دارد.

مسئول مرکز پیشبینی ادارهکل هواشناسی خراسان رضوی اظهار داشت: امشب بارش باران در مناطق سرد خراسان رضوی به همراه برف صورت میپذیرد.

خبر جدید  حضور دوشادوش شیعه و اهل سنت در راهپیمایی ۲۲ بهمن تایباد + فیلم‌

وی ادامه داد: هرچه به آغاز سال جدید نزدیک میشویم دمای هوا بیش از گذشته کاهش مییابد، در حال حاضر دمای هوا از روز گذشته در استان با ۱۰ درصد کاهش مواجه بوده است.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *