اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مشکل زمین تمرین داریم/نیاز سپیدرود به امتیاز بازی مقابل پدیده

مشکل زمین تمرین داریم/نیاز سپیدرود به امتیاز بازی مقابل پدیده

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی ظهر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار پدیده شهر خودرو و سپیدرود رشت در مشهد اظهارکرد: سپیدرود با انگیزه زیادی به مصاف پدیده شهر خودرو می‌آید زیرا نیاز به امتیاز این بازی دارد و برای ما نیز هر بازی حکم فینال دارد.

وی افزود:سپیدرود از بازیکنان تهاجمی خوبی دارد و باید آنهارا در ضد حملات کنترل کنیم تا از خطر این تیم کم کنیم. درخواست ما این بود که بازی با یک روز تاخیر برگزار شود که موافقت نشد و با این وجودمی‌جنگیم و به امتیاز می‌رسیم.

خبر جدید  مشهد باید به یکی از شهرهای زیبای مذهبی دنیا تبدیل شود

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو تصریح کرد: در هفته‌های اخیر بازی‌های سختی داشتیم زیرا۲ بازی با پرسپولیس در آزادی فشار زیادی به تیم وارد کرد. راهی را شروع کرده‌ایم تا فوتبال مشهد صاحب یک باشگاه حرفه‌یی شود و با تلاش همه اعضای باشگاه نتایج خوبی هم تاکنون کسب کرده‌ایم که کسی انتظار نداشت.

خبر جدید  سایه حواشی بربازی شهرداری ورامین-پیام مشهد/«موسوی» غایب بزرگ مشهد

گل محمدی با اشاره به قرارگیری پدیده شهر خودرو در میان ۳ تیم ابتدای جدول اظهارکرد: باید انتظارات بر اساس منطق باشد زیرا امکانات و هزینه کرد ما قابل مقایسه با سپاهان، تراکتور و بقیه رقبا نیست و ماحتی برای زمین تمرین مشکل داریم.

وی تاکیدکرد: قیمت ۲ بازیکن تیم‌های بالای جدول لیگ برتربه اندازه کل بودجه باشگاه ماست وبا همه این مشکلات تلاش می‌کنیم تا مقابل هواداران روسفید باشیم.

کد خبر ۴۵۴۸۷۲۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  حضور شوریان در اردوی تیم ملی بوکس
0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *