اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

معاون هلال‌احمر خراسان رضوی: هیچ‌گونه کمبودی در اقلام امدادی نداریم

معاون هلال‌احمر خراسان رضوی:  هیچ‌گونه کمبودی در اقلام امدادی نداریم

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: اقلام امدادی پس از کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده کشور جایگزین شده‌اند و در حال حاضر هیچ‌گونه کمبودی در استان وجود ندارد.
اسماعیل بهمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به آخرین وضعیت موجودی انبارهای اقلام امدادی استان، اظهار کرد: پس از وقوع سیل و رانش زمین در مناطق شمالی و جنوب غربی کشور اقلام و تجهیزات امدادی ارسالی توسط جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به مناطق آسیب‌دیده، جایگزین شده‌اند.
وی ادامه داد: با جایگزین شدن اقلام و تجهیزات امدادی در حال حاضر هیچ‌گونه کمبودی در اقلام امدادی در استان وجود ندارد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی تصریح کرد: بر این اساس طرح آمایش انجام و به منظور تکمیل موجودی انبار اقلام امدادی و کمک‌رسانی خرید انجام شده است.
وی با اشاره به ظرفیت ۱۴ هزار و ۷۵۰ متری انبارهای هلال‌احمر خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون تمامی ۲۲ قلم اقلام امدادی در انبارها موجود است و در هیچ‌کدام از این اقلام کمبودی وجود ندارد.
بهمن‌آبادی بیان کرد: هم‌چنین با توجه به این‌که سیستم‌های هلال‌احمر به صورت متمرکز و همگن است در صورت نیاز –همان‌گونه که خراسان رضوی در سوانح اخیر به دیگر استان‌ها کمک‌رسانی کرد- توسط استان‌های همجوار و معین خراسان رضوی اقلام و تجهیزات کمکی ارسال خواهد شد.
وی تأکید کرد: بر این اساس هیچ‌گونه نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
انتهای پیام
منبع :: معاون هلال‌احمر خراسان رضوی: هیچ‌گونه کمبودی در اقلام امدادی نداریم

خبر جدید  خراسان رضوی گرم می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
برچسب‌ها:


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *