به گزارش خبرگزاری برنا از مشهد، یحیی گل محمدی در نشست خبری باشگاه فرهنگی ورزشی با حضور مالک جدید پدیده اظهار کرد: فهرست ورودى و خروجى باشگاه در نقل وانتقالات نیم فصل تا پایان امروز به مسئولین داده خواهد شد که دوسه بازیکنى که در طول نیم فصل اول فرصت بازى کمترى در تیم به آن ها رسیده است، از لیست خارج مى شوند و با اولویت جذب بازیکن از لیگ برتر کشورمان یکى دو بازیکن خوب و باکیفیت به تیم اضافه مى شوند.

فرهاد حمیداوی؛ مالک جدید باشگاه پدیده نیز در این نشست در خصوص سابقه فوتبالی خود عنوان کرد: متولد شهر آبادان هستم و در سال ۱۳۷۴ دروازه بانی تیم ملی نوجوانان و پس از آن عضویت در هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران را در کارنامه فعالیت های خود دارم.

خبر جدید  داور پیشکسوت و بین‌المللی فوتبال و هندبال کشور درگذشت

وی افزود: در یک اتفاق تجاری کارخانه خودروسازی سناباد خودرو را در مشهد خریداری کردیم و قصد داشتیم یک تیم فوتبال پایه تاسیس کرده و آن را به مراحل بعدی برسانیم.

مالک باشگاه پدیده گفت: ابتدا سراغ تیم پرسپولیس مشهد رفتیم که گفتند به همدان واگذار کردند و با پیشنهاد رئیس هیات فوتبال استان و همراهی مدیر کل اقتصادی استانداری خراسان رضوی تصمیم به خرید باشگاه پدیده گرفتیم.

حمیداوی افزود:هفته گذشته تفاهم نامه ای با شرکت مادر پدیده امضا کردیم و پدیده ما را مکلف به تغییر نام کرده است.

وی ادامه داد: هم اکنون شرکت شهر خودرو تهران طرف اصلی قرارداد با شرکت پدیده مادر است اما امیدواریم برای فصل بعد مجموعه های خودرو سازی سناباد خودرو خراسان، ریگان خودرو کرمان و شهرخودرو تهران به صورت مشترک تیم را حمایت کنند که برای تحقق این امر بنده به عنوان فردی که سهامدار هر سه شرکت هستم نام هامان را برای تیم در فصل آینده پیشنهاد داده ام که البته این نام قطعی نیست.

خبر جدید  پایان مسابقات تیراندازی به اهداف پروازی خراسان رضوی

مالک باشگاه پدیده با بیان اینکه هیچ جلسه امنیتی و خصوصی برای واگذاری پدیده نداشتیم افزود: نگاه کارکردی برای تبلیغات فعالیت مجموعه خودروسازی خود نداریم.

حمیداوی در خصوص مشکل سوبا بازیکن پدیده تصریح کرد: مذاکــره با «سوبا» در خاک ۸ ارمنستان باید روزى ۳۵هزار دلار به سوبا مى دادیم، به خاطر همکارى نکردن برخى، این توافق لغو شد. فیفا حکمى صادر کرده که ۱۳۵هزار دلار باید به سوبا بدهیم. یکشنبه وکیل ما راهى ارمنستان مى شود تا ان شاءا… همان روز، پرونده حل شود.

وی اضافه کرد: ما وقتى آمدیم، ۲ تعهد همان اول دادیم، یکى برگرداندن یحیى گل محمدى که به آن عمل کردیم و دیگرى حل مشکل سوبا که ان شاءا… انجام مى شود همچنین درباره پرداختى به بازیکنان و مطالباتشان هم باید بگویم بعد از اردویى که برگزار مى شود، تمام بازیکنان را به ۵۰درصد دریافتى مى رسانیم.

خبر جدید  دو برنز حاصل کار کمانداران خراسان رضوی در مسابقات کشوری

مالک باشگاه پدیده اذعان درباره خرید های جدید پدیده نیز اظهار کرد: دست یحیی گل محمدى براى جذب بازیکن کاملا باز است. هرچه بگوید و بخواهد، اجرایى خواهد شد. نیم فصل دوم با نیم فصل نخست فوق العاده متفاوت است و امتیازجمع کردن بسیار سخت است. هنوز فهرستى ازسوى گل محمدى دریافت نکرده ایم و منتظریم. اگر امسال قهرمان لیگ یا حذفى بشویم، زحمت دوستان در حوزه مدیریتى و فنى بوده و ما کارى نکردیم.