اخبار مشهد خراسان ما
خراسان ما

مهمترین خطر امروز نظام اسلامی انزوای مردم است

مهمترین خطر امروز نظام اسلامی انزوای مردم است

به گزارش ایرنا، آیت الله سید احمد خاتمی دوشنبه شب در مراسم گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زهرا (س) در تربت حیدریه افزود: اهمیت این موضوع زمانی بیشتر مشخص می شود که بدانیم سرمایه اصلی نظام های سیاسی مردم هستند و چنانچه مردم از نظام خود پشتیبانی کنند آن نظام حفظ می شود.
وی از نفوذی ها به عنوان مبنای هر توطئه یاد کرد و گفت: اگر امروز می بینیم رهبر معظم انقلاب بارها تاکید می کنند مراقب رخنه نفودی ها باشید، به این خاطر است که اسلام و مسلمین تجربه تلخ نفودی ها را بارها دیده اند.
وی اظهار داشت: مهمترین عاملی که نظام اسلامی صدر اسلام را تهدید می کرد و امروز نیز نظام جمهوری اسلامی را تهدید می کند، همان جریان نفوذی است که گاهی سخنانی را مطرح می کند که غربی ها و دشمنان نظام از آن استقبال می کنند.
آیت الله خاتمی گفت: امروز نظام اسلامی ایران تنها نظام علوی در جهان است که حکومت آن پرچمدار اسلام ناب محمدی (ص) و شیعه اثنی عشری است.
امام جمعه موقت تهران افزود: به همین سبب دشمن می خواهد مردم را از نظام جدا کند و در این راستا فشار های اقتصادی و تحریم ها را به مردم تحمیل کرده است که اعلام می کنم این مردم معتقد به وعده الهی هستند و آنقدر مقاومت می کنند تا ترامپ روسیاه شود.
وی اظهار داشت: این کشور روزهایی را دیده است که چهار استان آن گرفتار جنگ بوده، هشت سال جنگ سخت تحمیلی را سپری کرده و روزهایی بوده که سیلوهای این کشور را جارو کردند ولی با مدیریت جهادی مردم به راه عزتمند خود ادامه داده اند.
وی با بیان اینکه تنها راه نجات کشور در مدیرت جهادی نهفته است گفت: هرچند در سیستم اداری کشور مدیرانی لایق و جهادی حضور دارند اما این موضوع باید شتاب بهتر و بیشتری داشته باشد که با نظارت جدی بر گرانی های افسار گسیخته، گرانفروشان احساس امنیت نکنند.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.
۷۰۷۹/۶۱۲۱ / ۶۰۵۳

خبر جدید  دوره بصیرت دانشگاه افسری امام علی(ع) در مشهد برگزار شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *