اخبار مشهد خراسان ما
سایر خبرگزاری ها

مهمترین راه‌های جذب سرمایه در اعتمادسازی بوده است

مهمترین راه‌های جذب سرمایه در اعتمادسازی بوده است

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، محمدحسین روشنک طی سخنانی مهمترین راه‌های جذب سرمایه را در اعتمادسازی عنوان کرد.

وی در نشستی صمیمی در جمع مسئولان و فعالان صنعتی و اقتصادی، بحران بیکاری را مهمترین مشکل حال حاضر جامعه دانست و اظهار کرد: بحران بیکاری نگرانی‌های زیادی در سطح جامعه ایجاد کرده و اکنون موضوع اشتغال جوانان بالاترین دغدغه خانواده‌های ایرانی در شرایط فعلی بوده است.

روشنک اعتمادسازی را به عنوان یکی از مهمترین راه‌های جذب سرمایه دانست و گفت: اگر می‌خواهیم در عرصه صنعت به‌روز شویم نیازمند یک سرمایه کلان و با اعتمادزایی بالا هستیم و معتقدم که اقتصاد ما هنوز این آمادگی را پیدا نکرده است.

رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی ادامه داد: اگر قرار است که در ساختارهای اجتماعی و اقتصادی تغییر ایجاد شود باید این کار با یک مطالعه کامل و با یک تصمیم درست انجام شود.

خبر جدید  10 کشته و مجروح در واژگونی اتوبوس مسافربری در جاده مشهد

روشنک با اشاره به اینکه امروزه معنا و مفهوم برند به دلیل کپنی شدن محصول، تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: من نخستین کسی بودم که پس از انقلاب برای اولین بار موضوع برند را مطرح کردم و امروز در همایش‌ها و سیمنارها مفهوم برند آن طور باید مطرح نمی‌شود.

زعفران

برند زعفران باید جهانی شود

وی بیان کرد: متاسفانه برند زعفران ایران با وجود نام و آوازه‌ای که دارد هنوز در دنیا به خوبی شناخته نشده و می‌توانیم در این برج یا نمادی تحت عنوان زعفران ایجاده کرده و در دنیا آن را به آرم و نماد جهانی تبدیل کنیم.

رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی با اشاره به اینکه رفع مشکلات حوزه صنعت نیازمند نگاه و تدبیر جدی مسئولان بوده است، گفت: در جلسه اخیر شورای اقتصادی استان که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در سالن جلسات استانداری خراسان رضوی برگزار شد به مشکلات موجود در حوزه‌های تولید و صنعت پرداخته شد و امیدواریم با وعده‌های داده شده از سوی وزیر این مشکلات از سر راه این حوزه برداشته شود.

خبر جدید  ساده‌ترین راه برای شناسایی یک فرد دروغگو

وی اضافه کرد: باید بودجه در حوزه تولید هزینه شود و به‌جای هزینه کردن در زمین و افزایش واحدهای کوچک که مخالف آن هستم باید روی رشد و رونق واحدهای فعال موجود هزینه شده و در جهت احیاء و فعالیت مجدد واحدهای تعطیل شده کار شود.

رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه دو مقوله تولید و تجارت به هم پیوسته بوده و جدای از هم نیستند، گفت: اگر تولید داشته باشیم و تجارت نداشته باشیم کاری از پیش نبردیم و باید تولید و تجارت را در کنار هم ببینیم، زیرا مکمل یکدیگر بوده و جدای از همدیگر نیستند و اگر می‌خواهیم به اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم برسیم باید تولید و مصرف را بالا ببریم تا اشتغال ایجاد شود.

خبر جدید  افزایش21 درصدی تعداد مرسولات در خراسان رضوی

روشنک گفت: الگوهای موفق و بزرگی در عرصه‌های مختلف پیشرفت داریم و باید از تجربه تک‌تک افراد موفق فارغ از نگاه سیاسی بهره ببریم و الگوی موفق من در مسیر پیشرفت مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی بود و افراد اصولگرا و اصلاح‌طلب در دوره مسئولیتی خود نباید طرف مقابل را بکوپانند و اگر اصولگرایان و اصلاح‌طلبان حرکت و اقدامی ناصحیح در مسیر معرفی خود و کنار گذاشتن طرف مقابل انجام دهند اثر منفی‌اش را خودشان می‌بینند، زیرا این ملت نسبت به همه چیز آگاه و هوشیار هستند و تحت تاثیر چنین حرکات و اقداماتی قرار نمی‌گیرند.

0/5 (0 نقد و بررسی)


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *